איך בוחרים צלם לצילום תינוקות?

בשנים האחרונות ישנו טרנד מתוק במיוחד, שמתאים לפעוטות ולהורים. כיום יש המון הורים שמחליטים לבצע צילומי 'ניו בורן' או צילומי פעוטות כדי להנציח את הימים, החודשים והשנים הראשונות של התינוק הקטן, בעולם.

מה צריך לדעת על צילום תינוקות?

צילומי ניו בורן מספקים להורים סדרת תמונות מתוקות וצבעוניות שיש בהן קונספט מיוחד, משעשע, קסום או פנטסטי. צילום תינוקות יספק אלבום תמונות מופלא ומזכרת מרגשת שהילד או הילדה יוכלו לחזור אליו כשיגדלו. את התמונות שתדפיסו, אפשר לתלות בכל מקום בבית או בחדר התינוק ובכך לעצב ולהאיר את המרחב.

אבל כדי שכל זה יקרה, דרוש צלם תינוקות מיומן שיודע כיצד ליצור את העולם הקסום סביב התינוק, ובכך ליצור תמונות יוצאות דופן. בשל הטרנד  הלוהט, יש לא מעט צלמים שמציעים צילום תינוקות ומבטיחים לכם שהחוויה תהיה מושלמת!

אבל כדי לבחור את הצלם הטוב ביותר, יש לשים לב לכמה דגשים:

מקצועיות וניסיון

לא כל מי שמחזיק מצלמה ביד הוא באמת איש מקצוע מיומן. כדי לבחור נכון צלם תינוקות: וודאו שאתם בוחרים איש מקצוע שלמד שיש לו תעודת צלם מקצועי. צלם מקצועי יציג כבר באתר שלו תיק עבודות עשיר עם תמונות של תינוקות איכותיות ומקוריות. בחרו צלם שאתם מתחברים לסגנון הצילומים שלו.

 

 

יצירתיות

בחרו איש מקצוע או אשת מקצוע שיוכלו לכוון אתכם לקונספט מתאים עבור יום הצילומים. צלמים טובים מספקים מגוון רחב של רעיונות לצילומים תינוקות, החל מצילום סמאש דה קייק, עד צילום בסטודיו עם בובות וצעצועים, צילום בטבע, או עם חיית המחמד המשפחתית. יש צלמים שידעו כיצד להנפיק תמונות שיראו כמו כאלה שיצאו מספר ילדים או מסיפור אגדה. בחרו צלם או צלמת שיודעים כיצד לשלב בתמונות אלמנטים שונים וליצר קונספט נפלא.

הרגשה נוחה ונעימה

כהורים, אתם יודעים שלתינוק החדש לא תמיד נוח ונעים בכל מקום, והוא אינו רגיל לצילומים ממושכים, לסטודיו או לפוזיציות שעליו להישאר בהן עבור צילום, לכן יתכן שיהיה  מאתגר לצלם את כל התמונות שתרצו. כשי שהתינוק ירגיש בנוח, כדאי לבחור צלם או צלמת שיש להם סטודיו צבעוני ומתאים לתינוקות. בחרו צלם שיודע כיצד לתקשר עם פעוטות.

איכות

בחרו איש מקצוע שמציע לכם סטודיו לצילום מקצועי בו אפשר להוציא את התמונות הטובות ביותר. באמצעות בחירה נכונה תוכלו להנות מתמונות מהממות, איכותיות, מקוריות וערוכות, אותן אפשר לספר באלבום ראשון, לפרסם ברשתות החברתית או להדפיס על לוח שנה כדי ליצור מתנה כיפית לכל המשפחה.