איך קובעים תור לרופא?

איך קובעים תור לרופא

כל אחד זקוק לבדיקת רופא מפעם לפעם. לעתים מדובר ברופא משפחה, רופאים מומחים, רופאים בתחומים ספציפיים ועוד. יש כמה דרכים להשיג את התור המיוחל, בהתאם לסוג השירות שאותו צריך המטופל ובהתאם למרפאה שבו עובד הרופא המטפל. בכל מקרה, ניתן לקבוע תורים לרופא בקלות ובמהירות ולרוב – אפילו בלי לצאת מהבית או לקום מהספה.

קביעת תורים דרך אתר דוקתורים הייעודי

אתר דוקתורים הוא אתר המקבץ רופאים מכל רחבי הארץ שעובדים עם קופות החולים השונות, ומאפשר קביעת תורים נוחה בקלות ובמהירות. כדי לקבוע תור באתר, כל שעליכם לעשות הוא לחפש זימון תורים אונליין – דוקתורים במנוע החיפוש, לבחור את תחום ההתמחות, לבחור את הרופא הרצוי במרפאה הקרובה לאזור מגוריכם, לקבוע יום ושעה – ואתם מסודרים. מדובר בשירות נוח שמאפשר גם קביעת תורים לרופאים פרטיים, כך שתוכלו לקבל שירות מהיר יותר במקרה הצורך. את הפעולה הפשוטה הזו ניתן לעשות מהמחשב ומהסמארטפון בקלות ובמהירות.

זימון תור דרך מוקד קופות החולים

אפשר לזמן תור בקופות החולים דרך המוקד הייעודי של כל קופה. כל חבר בקופת חולים יכול לפנות טלפונית לקופת החולים ולבקש את קביעת התור מול הרופא הרצוי. לא תמיד תוכלו לבחור את הרופא, אבל תמיד תוכלו לבקש זאת. יתרון נוסף של המוקד הוא שיש לו גישה לתורים בכל הארץ ולא רק באזור המגורים שלכם, כך שאם תצטרכו לקבוע תור במרפאה מרוחקת מביתכם מכל סיבה שהיא, תוכלו לעשות זאת.

איך קובעים תור לרופא

אפליקציה ייעודית של קופות החולים

אמצעי נוסף שמאפשר זימון תור הוא אפליקציה ייעודית של קופת החולים. בעידן המודרני, כל קופת חולים מפעילה אפליקציה שמאפשרת לקבוע תורים. ניתן לקבוע תור ללא הפניה בקלות, וגם אם יש לכם הפניה, האפליקציה אמורה להסתנכרן עם מחשבי קופות החולים ולהציג אותה בפניכם כדי שתוכלו לבחור את התור הרצוי.

גם במרפאות עצמן יוכלו לעזור לכם

אם קיבלתם הפניה מקופת החולים, בקשו מהמרפאה שלכם או מהמרפאה שבה הרופא המטפל עובד לקבוע עבורכם את התור. זו דרך ישירה ביותר לקבוע את התורים, ולעתים עובדי המזכירות או האחיות יוכלו לסייע לכם באופן אישי לקביעת התור. תוכלו בדרך זו גם להיכנס לרשימות המתנה במקרה שהרופא המטפל עמוס בתורים כמה ימים, שבועות או חודשים קדימה.

סיכום

יש הרבה דרכים לקבוע תור לרופא, ולכל דרך יש היתרונות שלה לכל מטופל. בחרו בדרך הנוחה לכם ביותר, בהתאם לסוג השירות שאתם צריכים. חלק מהדרכים יצריכו זמני המתנה ארוכים או לא יאפשרו קביעת תור פרטי, ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון כשקובעים את התור. לא משנה איזו דרך תבחרו, היא תשפיע על מועד התור שתוכלו לקבוע, על הבחירה של הרופא המטפל ועל האפשרות להיכנס לרשימות המתנה. רק בריאות!

נגישות