איך להעביר זמן פנוי?

משעמם לכם? ובכן מצד אחד מדובר ב"צרות של עשירים" אך מצד שני מדובר בבעיה, כי אף אחד אינו אוהב לחוש בחוסר מעש ושמשעמם לו בחברתו שלו. אז מה עושים? ובכן יש מגוון אופציות מהנות, אך מראש נציין שמה שנכון עבור אדם אחד אינו בהכרח נכון עבור אדם שני, ועל כן נציע מגוון אופציות שונות (ושוות).

פעילות ספורטיבית בליווי הרדיו

אימון ספורטיבי מהווה דרך יעילה ומהנה בכדי להעביר את הזמן הפנוי, כך שלא רק נהנים מזמן משמעותי של עשייה (גם אם סובלים מעט בתהליך) ולא רק מחזקים את הגוף, אלא גם בתום האימון חשים נפלא, ולו כי הגוף משחרר אנדורפינים שמשפיעים לטובה על תחושת מצב הרוח. עם זאת, רבים נמנעים מאימון גופני יחידני, פשוט כי הסיטואציה משעממת אותם ועל כן יש לנו עבורכם המלצה מבטיחה: עם האזנה לרדיו זוכים להסיח את הדעת, ללמוד אודות נושאים מרתקים, ליהנות מתוכניות אירוח אהובות וכדומה. נשמע טוב? נשמע עוד יותר טוב שלשם כך רק צריך מכשיר נייד חכם ואוזניות, וזאת כי כיום ניתן לשמוע רדיו ישיר גם דרך הרשת האינטרנטית.

פעילות ספורטיבית בליווי רדיו

רק לא ערימה של משימות

הרבה אנשים שטוענים שמשעמם להם מודים בינם לבין עצמם שבו זמנית מחכות להם אינספור משימות שרק משוועות להתייחסות. כיצד אם כן משלבים בין הרצון ליהנות לבין הרצון להיות יעילים? מעמידים מטרה! הכוונה היא שמחליטים שמבצעים כשתיים שלוש משימות לפני שמרשים לעצמכם לעבור לפעילות יותר מהנה, קרי צפייה בטלוויזיה, משמע מדובר בחיזוק חיובי, ובין היתר בהתנהגות בוגרת ואחראית.

הזמן למשימות אהובות

לצד משימות שלא כיף לעשות, גם יש משימות שרק מחכים שיתאפשר לבצע, ועל כן זמן פנוי מהווה עבורן זמן מושלם. מה עושים? ובכן גם אם בהתחלה לא עולה שום רעיון לגבי משימה שהייתם שמחים לבצע, אנחנו מבטיחים לכם שאם רק תתרכזו, תצליחו להעלות על כתב רשימה של חמש משימות מהנות שרק מחכות למעט התייחסות. המשימה יכולה להיות סידור ארון בגדי החורף, סינון התכשיטים, סידור הגינה, עריכת אלבום דיגיטלי עבור הילדים, ניסוי מתכון חדש וכדומה.

צאו מאזור הנוחות

יש לכם זמן פנוי? זה הזמן לממש דברים שרוצים לעשות, אך שמרגישים עמם פחות בנוח. כך למשל אם רוצים לקפוץ לחבר, פשוט תזמינו את עצמכם. אם רוצים לרדת לים ואין עם מי, פשוט תארגנו תיק עם מגבת וספר טוב ותצאו לתפוס קצת צבע. אם מבקשים לטייל, תבחרו מסלול שטרם מכירים. אם מבקשים להכין ארוחה, תנסו מתכונים חדשים וכדומה. נשמע מעט מלחיץ? נשמע כמו הזדמנות!

הזמן לגלות את עצמכם מחדש

לבסוף נציין שזמן פנוי מהווה הזדמנות לגלות על עצמנו דברים חדשים, וזאת כי הוא מוציא אותנו מהשגרה. מה עושים? חוקרים אודותינו. כיצד? עורכים רשימה של עשרה דברים שהיו עשויים לעניין אותנו, בוחרים מתוכם שלושה ומעלים רעיונות כיצד ניתן להתקדם. לבסוף נסגרים על דבר אחד או שניים, מעמידים משימות קונקרטיות ופשוט מתחילים בעשייה – מתחילים היכרות מול פרויקט חדש ומעורר עניין.