איך לבחור מתנה לבני הזוג?

רכישת מתנות לבני הזוג שלנו היא לא משימה פשוטה, בייחוד אם תקופת מערכת היחסים היא ארוכה, כי סביר להניח שכבר עשינו הכל ורכשנו מגוון רחב של מתנות. אבל איך בכל זאת אפשר לבחור מתנה מקורית ויצירתית עבור בני הזוג שלנו? ובכן, שאלה מצוינת! אתם וודאי בטוחים שכבר רכשתם כמעט כל מתנה אפשרית ושדווקא באירוע הבא אזלו הרעיונות המקוריים, אבל תנו לנו להרגיע אתכם – יש עוד מגוון רחב של רעיונות ומתנות אפשריות. בין אם מדובר ביום האהבה, ביום האירוסין או בחגיגות יום ההולדת, המדריך שהכנו לכם יהיה לכם לעזר בבחירת המתנה הבאה. מוכנים לצאת לדרך?

מתנה בהתאמה אישית

מכירים את הרגע הזה שבני הזוג מדברים אתכם על משהו חדש שהם מעוניינים לרכוש? הם יכולים לומר את בצורה אגבית או מכוונת, אבל מה שחשוב הוא לזכור את מה שהם אמרו משום שזו דרך נהדרת לדעת למה הם באמת זקוקים. מעבר לזה, תוכלו להתאים לבני הזוג מתנה בהתאמה אישית, כזו שמתאימה לתחומי העניין שלהם, לתחביבים שלהם או לחלום ישן שהם רצו להגשים ועדיין לא הגשימו.

אבל מה אפשר לקנות?

"גשר האמנויות" בצרפת, ידוע גם בשמו "גשר המנעולים" וזאת משום שזוגות רבים כיסו במנעולים את דפנות המתכת של הגשר. זה מסמל את נצחיות אהבתם וסמל לקשר שלא ניתן להפרדה. אנחנו לא רומזים לכם לטוס לצרפת, אבל כן מציעים לכם לקחת את הרעיון המקסים הזה וליישם אותו בדרך שלכם. רכשו מנעול עליו חרוטים שמכם ותאריך הנישואין שלכם והעניקו אותו לבן\בת הזוג. את המנעול תוכלו לנעול במקום משמעותי עבורכם בארץ או לשמור אותו בחדר השינה.

רעיון נוסף שיכול להוסיף תיבול למערכת היחסים שלכם הוא רכישת ערכת אהבה המכילה אזיקים, פעמון, שוט, קוביות עם משימות ושמות איברי הגוף וכיסוי עיניים. תוכלו להשתמש באביזרים שנמצאים בערכה יחד עם בן\בת הזוג וליצור לעצמכם חוויה בלתי נשכחת.

עם קצת יצירתיות… אפשר לעשות כמעט הכל!

התמונות הזוגיות שלכם שוכבות בגלריית התמונות של הסמארטפון או אי שם ברחבי הפייסבוק והאינסטגרם, כך שאתם כמעט ולא מביטים בהן באופן קבוע. ידעתם שצפייה בתמונות מחוויות חיוביות משרה בנו אוירה רגועה ושלווה? אם כך, תוכלו לאסוף את כל התמונות הזוגיות שלכם מטיולים, אירועים וחוויות אהובות וליצור מהן קולאז' ענקי שיעטר את חדר השינה או הסלון שלכם. זה אמנם מצריך עבודה ויצירתיות אבל זו מתנה מרגשת שנמצאת מול העיניים כשאנחנו מתעוררים בבוקר ולפני שאנחנו הולכים לישון. להכנת הקולאז' יש לרכוש קאפה או קנבס בגודל הרצוי, קישוטים למסגרת (למשל וואשי טייפ, חבלים, גזרי עיתונים, מדבקות וכו') ולפתח את התמונות הרצויות.

רעיון יצירתי נוסף הוא הכנת קופסא ובה שלל כרטיסיות עם תכונות חיוביות של בני הזוג, סיבות שבזכותן אנחנו כל כך אוהבים אותם, מטרות וחלומות להגשמה, זיכרונות מחוויות ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש קופסת עץ ולעצב אותה לפי טעמכם. לאחר מכן תוכלו להכין כרטיסיות בגודל המתאים ועליהן לכתוב את האפשרויות שצוינו לעיל. תוכלו להשאיר כמה כרטיסיות ריקות על מנת שבני זוגכם יוכלו למלא בעצמם מטרות ושאיפות נוספות במערכת היחסים.

יש לכם סיפור זוגיות מעניין? הפכו אותו לספר! כתבו את סיפור ההיכרות שלכם ואת התהליך שבו נבנתה מערכת היחסים, נסו לשלב בכתיבה אנקדוטות קומיות ומרגשות והיעזרו בחברים ובני משפחה שיכולים לסייע לכם לכתוב את הסיפור על הצד הטוב ביותר. לאחר הכתיבה תוכלו לקחת את הסיפור לבית דפוס וליצור ממנו את הספר הטוב ביותר שבני זוגכם קראו.

 

לא משנה באיזו מתנה תבחרו וכיצד תחליטו להעניק אותה, רצוי וכדאי לצרף ברכה אישית בכתב ידכם על מנת להעניק נופך אישי ומרגש למתנה. מזל טוב!