איך לעשות תסרוקת לאירוע לבד?

הספר שלך עמוס ואין לך תור למספרה? רגע לפני האירוע, תוכלי לעשות בעצמך תסרוקת מרשימה ומאוד פשוטה. במדריך זה נסביר כיצד תוכלי לעצב את השיער לגמרי לבד במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה.

תסרוקת ערב לאירוע: קל מכפי שנדמה לך

הוזמנת לאירוע והגיע הזמן להתארגן. אולם, ברגע האחרון גילית שאין תור למספרה או שאת בדיוק מנסה לחסוך קצת על הוצאות הביוטי. מדובר רק בשתי בעיות מתוך רבות אשר עשויות להתרחש לכל אישה, אולם חשוב לזכור כי כיום ישנן טכניקות פשוטות וקלות לצורך עיצוב השיער – ללא צורך בסגירת תור למספרה. כך לדוגמה, במקום לשלם כמעט 100 ₪ בעבור פן, באמצעות העברת מחליק על השיער תוכלי לסדר את השיער ולהעניק לו מראה מוחלק, בשלוש דקות של עבודה. בכדי להגביר את האפקט, השתמשי במעט סרום לשיער לצורך מתן ברק. בנוסף לכך, תוכלי להיעזר במחליק לצורך יצירת פן גלי באופן קל ופשוט: הטי את המחליק בזווית של תשעים מעלות והעבירי את קצוות השיער בצורת ליפוף על גבי המחליק. השאירי את המחליק למספר שניות בתנועה סיבובית כלפי מטה. בכדי לשמור על המראה הגלי השתמשי בספריי לשיער אשר מחזיק היטב ושומר על מראה פן גלי מהמם בעבור כל אירוע, כאילו ממש היית במספרה.

איך לעשות תסרוקת לאירוע לבד

הצעות לתסרוקות ערב מושלמות

אחד הטרנדים החמים בתחום של עיצוב השיער נוגע לתסרוקת של צמה צרפתית משוחררת, אותה כל אחת יכולה לעשות. מדובר בצמה בסיסית אשר עוברת שדרוג באמצעות תרסיס לשיער אשר מעניק נפח, והיא קלה מאוד. תוך כדי קליעת השיער מזיזים את הצמה אל מעבר לכתף, ומותחים את הצמה באמצעות האצבעות כדי לתת מראה רפוי ובלתי מתאמץ. אם את מחפשת מראה קלאסי יותר, תוכלי להשתמש בספריי לשיער לצורך צמה צמודה אותה ניתן לעשות בשתי דקות בלבד: סרקי היטב את השיער, והעבירי עליו מחליק. לאחר מכן תאספי את השיער בצורה צמודה ככל האפשר והשתמשי במברשת דקה (אפילו מברשת שיניים שלא בשימוש) כדי להעלים את השוונצים. לאחר שהשיער נאסף בצורה צמודה, מומלץ להשתמש בספריי וכן לשחרר כמה קצוות לצורך יצירת מראה הוליוודי ומקסים בעבור אירוע ערב.

טכניקות לתסרוקת ערב לבד: כך תלמדי לעשות זאת בעצמך

הפלטפורמה של יוטיוב הפכה למוקד עלייה של מעצבי שיער מובילים כמו גם מובילות דעת קהל אשר מציגים מגוון רחב של תסרוקות ערב אותן ניתן לעשות בבית עם שלל עצות וטריקים, וללא צורך בתיאום פגישה אצל הספר. באמצעות הדגמה אישית אשר מתבצעת דרך עמודים ייעודים תוכלי ללמוד בעצמך כיצד לעשות תסרוקת, בהתאם לסוג השיער שלך ולמכשירים אשר קיימים בבית. בכדי שתוכלו לגוון מבחינת התספורת, מומלץ לרכוש דרך חנות מתמחה מחליק, מסרק מקצועי וכן סיכות אשר עוזרות מאוד לצורך יצירת התסרוקת המושלמת.

 

נגישות