איך להיעזר בגאדג'טים בבית חדש?

המעבר לבית חדש הוא תמיד מרגש ומיוחד, אתם וודאי כבר מדמיינים את הריהוט שלו ואילו תמונות יעטרו את הקירות. אבל אם כבר אתם מרהטים ומאבזרים בית חדש, למה לא להקל את החיים שלכם ולו במעט? החליפו את המוכר במשוכלל והפכו את החיים בבית להרבה יותר נוחים. רוצים דוגמאות? ריכזנו בעבורכם כמה גאדג'טים מדליקים!

גאדג'טים לבית

תתחילו בכניסה

בין אם אתם נכנסים לדירה בבניין דירות או לבית פרטי, חשוב שהכניסה של הבית תהיה בטוחה, מוארת במידת הצורך ובכל זאת מסבירת פנים. בדיוק בשביל זה יש לכם אפשרות להתקין מנורה סולארית הפועלת על חיישן תנועה ולמעשה חסכתם לעצמכם שעות של אור דולק, בין אם הזמנתם אורחים או בין אם ישנו אדם לא צפוי שדופק על הדלת. כל העניין בדבר הזה שנקרא גאדג'טים הוא שהם יכולים להיות פריטים שאנחנו כבר מכירים ואולי קיימים כבר שנים אך הוסיפו להם שדרוג טכנולוגי כזה או אחר – מה שהופך אותם למדליקים הרבה יותר!

אינטרקום

אם בעבר, אינטרקום היה מצריך התקנה רצינית, הפך לשדרוג ייחודי ושימושי, וכעת כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא לרכוש את הגאדג'ט הייחודי שמגיע בשני חלקים, ולחבר אותם אל קיר הבית. ממש בעצמכם. לא רק שההתקנה פשוטה, תוכלו לקבל סרטון של האנשים שנמצאים מעבר לדלת, ישירות לטלפון הנייד שלכם. מומלץ ביותר.

איך אתם אוהבים את הטלוויזיה שלכם?

במקום לקנות טלוויזיה באלפי שקלים, תוכלו להיעזר במקרן ביתי! מדובר באלמנט שמהונדס באופן שבו יתאים לתוך חלל ביתי. מעבר לכך, הוא יכול להתחבר אל הטלפון הנייד שלכם ולהקרין את הסרטון שצילמתם ממש לפני רגע! הוא מתאים לבילויים חברתיים, אירועים משפחתיים ולרגעים מהנים בסלון הביתי.

תהיו חכמים

בימים הטכנולוגים המתקדמים שאנו חיים בהם, אם אתם מחפשים איך להפוך את הבית שלכם לאישי יותר, נוח יותר עבורכם, למה שלא תהפכו את כולו לחכם? אחד כזה שמבין מה אתם רוצים ובלחיצת כפתור אחד, כשיש כאלה שפועלים באמצעות קול: תארו לכם שאתם יכולים לבקש מהבית לכבות את האור. מדליק, לא?

ובכן, הימים בהם נכנסתם למיטה וגיליתם שאתם צריכים לקום כדי לכבות את האור, נגמרו.

 

גאדג'טים, אם נודה בכך, הומצאו, מומצאים ויומצאו כדי לשרת את הנוחות שלנו. כאשר קיימים גאדג'טים בכל תחום בחיים שלנו, אנחנו לא יכולים להתעלם מהם!

טיפ קטן: עשו חקר שוק. בדקו אילו גאדג'טים יכולים לעזור לכם באופן ספציפי. יש כל מיני גאדג'טים שאתם חייבים שיהיו בבית וישנם גאדג'טים שכיף לקנות – כי הם פשוט מדליקים! רכשו את האלמנטים האידיאליים ביותר בעבורכם, והפכו את החיים לקלים ומהנים יותר!