איך מוציאים גרין קארד?

ישנן עשרות אם לא מאות סיבות למה אנשים רבים רוצים לעבור לארצות הברית ולהתחיל דף חדש ביבשת אחרת. זה מובן, אך עם זאת קשה להשגה. בזמן שרבים עוברים בשגרירות ארצות הברית ומבקשים ויזה זמנית, יש כאלה שמחליטים לקחת את הדבר צעד אחד קדימה ורצים אל עבר הגרין קארד.

אך בזמן שיש את הדרך המקובלת להגיש בקשה, האם זו הדרך היחידה?

התשובה היא חד משמעית לא. הנה הדרכים הנוספות והסיבות דרכן ניתן להגיש בקשה לגרין קארד-

יש לכם משפחה בארצות הברית?

אנשים רבים מנצלים את הקשר המשפחתי הקיים להם בארצות הברית בשביל לקבל גרין קארד או בשביל להגיש בקשה שתהיה עם קצת יותר נפח ואולי תיתן להם את האישור. אם יש לכם בני משפחה מקרבה ראשונה שמתגוררים בארצות הברית ונחשבים לתושבים שלה, תוכלו להגיש בקשה על חשבון הקרבה המשפחתית שלכם. מן הסתם שחובת ההוכחה היא עליכם ולאחר שתגישו את ההוכחות שלכם לא יהיה רחוק היום לקבלת הגרין קארד.

שליחות עבודה לארצות הברית?

בזמן שעובדים רבים מקבלים ויזה זמנית, ויזה יכולה להינתן לטווח של בין 3 חודשים ועד ל-10 שנים. הויזה ניתנת בהתאם לסיבת הביקור בארצות הברית על ידי רשויות ההגירה. לעומת זאת, גרין קארד יכול להינתן לאנשים שונים העובדים במשרות שונות וייחודיות או מעוניינים להגיע לארצות הברית בכדי ללמוד ולהתמקצע. כאשר הדבר מוגש מתוך מקום העבודה שלכם, אשר יש לו קשר ישיר לארצות הברית, ייתכן ותוכלו לקבל את הגרין קארד שלכם.

 

 

הגרילו את השם שלכם לארצות הברית

מי לא מכיר את ההגרלה המפורסמת הנערכת מדי שנה מטעמה של ארצות הברית? הגרלת גרין קארד עבור אנשים שונים שהכניסו את שמם אל תוך ה'קופסא' הגדולה של השמות אשר מתוכנה נשלפים שמות אקראיים המקבלים אוטומטית את כרטיס הגרין קארד הנכסף. מאות אלפי אנשים משתתפים בהגרלה זו בכדי לקבל תנאי מחיה טובים יותר וחיים חדשים במדינות השונות של ארצות הברית אשר יכולות לספק להם את הזדמנות חייהם.

קנו את הגרין קארד שלכם

לא, לא מדובר בכמה מאות שקלים שיעזרו לכם לרכוש גרין קארד. מדובר פה בהשקעה של לפחות 500 אלף דולר. גם פה לא מדובר בהשקעות רגילות אם אתם רוצים להשקיע באיזו חברה מסוימת היושבת בארצות הברית. מדובר בהשקעות ספציפיות הנוגעות לגורמים מסוימים בלבד ועל כן עליכם להראות את הרצינות ואת הנכונות להשקיע. אם קיים לכם סכום הכסף הזה ואתם מעוניינים לברר על כך, ישנם אתרים שישמחו לתת לכם את כל המידע בנושא.

אי אפשר להתכחש לעובדה שגרין קארד הוא פתח לחיים חדשים. האוחזים בגרין קארד מקבלים אפשרויות רבות וטובות יותר מאלה המחזיקים בויזה ולאחר 5 שנים ניתנת למחזיקי הגרין קארד להגיש בקשה להיות תושב. כך שאם אתם מתכננים לחיות חיים מלאים בארצות הברית, גרין קארד הוא תחילת הדרך שלכם.