איך ללמד ילדים אנגלית?

הילדים שלנו מתבגרים בכל יום, ולומדים בכל יום דברים חדשים שהופכים אותם לאנשים קטנים. לימוד אנגלית הוא אחד הפרמטרים החשובים בהתפתחות השכלית וההשכלתית של כל ילד ולכן הוא חשוב מאד.

כיום כמעט כל הקשרים התעסוקתיים נעשים באנגלית כמו גם קשרים בין אישיים, ולכן חשוב שהילד שלכם לא יישאר מאחור, גם אם הוא מתקשה במקצוע.

בשל כך חשוב לדעת כי ישנן מספר שיטות שיעזור לכם ללמד את ילדכם אנגלית, והן שיטות מעולות וגם כאלה שיחברו בינכם, ויעשו לקשר שלכם עם הילדים רק טוב.

אז כיצד תוכלו לגרום לילד שלכם ללמוד אנגלית? קבלו 4 דרכים מעולות!

יציאה למחנה קיץ

לימוד אנגלית במחנה קיץ בחו"ל, היא דרך נפלאה לגרום לילדים שלכם ללמוד אנגלית. ילדים שרוצים לשפר את ידיעות השפה שלהם, ישמחו לצאת למחנה קיץ שכולל לימוד אנגלית, הכרות עם חברים וחשוב מכל נסיעה לטיול בארץ אחרת! סאמר סקול, הלוא הוא המחנה קיץ, מתקיים בדרך כלל באנגליה או בארצות הברית, תוך שהוא מתאים לילדים מגיל 9 עד גילאי 16 ו 17. במחנה הקיץ, לומדים הילדים אנגלית כמה שעות ביום בשעות הבוקר, מדברים באנגלית במהלך כל השהות במחנה, יוצאים לטיולים, לסיורים באתרי תרבות ומורשת, מבלים במסעדות סרטים הצגות ועוד. מחנה קיץ הוא אופציה נפלאה למי שרוצה להקנות לילדים שלו שבועיים של כיף ולימוד אנגלית בזמן החופש הגדול. כמו כן, זוהי דרך נהדרת משום שהילדים רוכשים את השפה על בסיס ההתנהלות היום יומית שלהם.

משחקי קופסה

דרך נוספת וקרובה יותר לבית היא לימוד ילדים אנגלית באמצעות משחקי קופסה. כיום ישנם משחקי קופסה נפלאים ללימוד אנגלית כמו : שבץ נא, משחקי זיכרון, פאזלים, משחקים קופסה שכוללים תרגום מילים, משחקי חשיבה. ועוד. חשוב לדעת כי משחקי קופסה גם ילמדו את הילדים שלכם אנגלית בצורה כיפית יותר וגם יגבשו אתכם כמשפחה, במידה ותחליטו לשחק יחד עם ילדכם. בכדי לגרום לילדים לשחק במשחקים הללו, תוכלו להמריץ אותם ולקיים באמצעותם תחרויות נושאות פרסים.

אפליקציות ללימוד אנגלית

הטכנולוגיה שכבשה את לב הילדים וגוזלת מהם את מרבית תשומת הלב בחיי היום יום, יכולה להועיל לילדים שלכם בעיקר בשימוש באפליקציות ללימוד אנגלית. בדקו עם ילדכם בנייד את סוגי האפליקציות השונות ללימוד אנגלית ובחרו עמו אפליקציה חכמה ויעילה לביצוע המשימה. תוכלו למצוא אפליקציות חינמיות או כאלה שתשלמו עבורן סכום מסוים, כמו כן, משום שקיימות אפליקציות ברמות שונות, תוכלו גם אתם לשפר את האנגלית שלכם יחד עם הילדים.

לימוד אנגלית באמצעות שירים

דרך נוספת ונפלאה ללמוד אנגלית היא באמצעות שירים. למדו את הילדים שלכם שירים קלאסיים ללימוד אנגלית כמו למשל שירים של רוד סטויארט, ג'ון לנון ועוד רבים וטובים בהם האנגלית הינה בשפה תקנית. בכך ילדכם יכירו תרבות חדשה, ויבינו על הדרך מדוע אתם כה נוסטלגיים לגבי שירים אגדיים באנגלית. בקשו מהם להאזין לשירים הללו ולנסות לתרגם אותם ולכתוב במחברת את משמעות השיר. כך יוכלו לכתוב מילים ותרגומן ולהכיר את השפה בדרך מהנה.

לסיכום, בין אם אתם בוחרים באופציה הגדולה יותר של מחנה קיץ שמאפשר הכרות עם אנשים חדשים וחוויה מדהימה, לבין אם אתם בוחרים באופציה קטנה יותר של לימוד אנגלית דרך אפליקציה – חשוב לא לוותר וללמד את ילדכם את השפה שתפתח להם דלתות בעתיד.