איך לעשות כסף מבלי להתאמץ?

בישראל, ידוע שהמחירים עשויים להיות יקרים מהרגיל, לכן זה לא כל כך מפתיע שאנשים מחפשים דרך להרוויח כסף, וכמה שיותר ממנו. בעולם בו החיים מתנהלים לעיתים ברחבי האינטרנט, יש הרבה יותר אפשרויות וכך גם הרבה יותר קל להרוויח כסף. אז איך תוכלו להרוויח כסף? ריכזנו בעבורכם כמה דרכים נהדרות!

הר הכסף

הדעה שלכם נחשבת

קיימים היום אינספור אתרים שרק מבקשים מכם להיכנס ולענות על מספר שאלות. למעשה, אלו סקרים על אלמנטים מן היומיום. הסקר יכול להיות בנושא טלוויזיה, אוכל, ניקיון, הרגלי צריכה, פוליטיקה ועוד.

על כל סקר שתענו יכנס לחשבונכם שבתוך האתר סכום כסף קטן. כך, ככל שתענו על יותר שאלונים, יצטבר לכם כסף. איך פודים את הסכום שהתקבל?, כל אתר לגופו, מאפשר לפדות את הכסף מרף מסוים. אם תחשבו על זה, זה עניין של חמש דקות, לא יותר מזה.

למה לזרוק כשאפשר למכור?

"אשפה של אחד הוא אוצר של אחר". המשפט הזה נכון ומדויק בעבור לא מעט אנשים. האדם הממוצע עושה סדר בדברים שלו פעם בשנה. מחליט מה לזרוק, מה לשמור, מה להעביר הלאה וכו'. אך מה אם היינו אומרים לכם שגם הפריטים שאותם לבשתם ו\או השתמשתם, יכולים להימכר (לפעמים בשביל הרבה כסף) באינטרנט?

איביי למשל מאפשרת לכם למכור את הפריטים שלכם לצרכנים מכל העולם. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה לספק את מראה הפריט והמחיר אותו אתם מעוניינים לקבל. כך למשל, אם יש לכם סט שלם של בגדים לתינוק, זוהי דרך מצוינת להחזיר מעט מן ההשקעה בעבור הביגוד שרכשתם.

הר של כסף

זוכרים שפעם פתחתם חשבון בנק? ואז החלטתם להצטרף לבנק אחר? ושכחתם לגמרי מחשבון הבנק הראשון שפתחתם? בדיוק בשביל זה ישנו שירות של משרד האוצר שנקרא הר הכסף!

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של משרד האוצר ולחפש את הכותרת הר הכסף. שם, יסבירו לכם צעד אחר צעד כיצד לבדוק אם אתם זכאים לכספים כאלו או אחרים (כולל ירושות). רק על ידי הזנת הפרטים שלכם, תוכלו לגלות אם יש לכם כסף שמעולם לא ידעתם על קיומו. איזה כיף, לא?

אוהבים לצלם את הרגע?

רוצים למכור תמונות שצילמתם? צלמים רבים כבר עושים את זה ומצליחים להרוויח כספים, אך אתם לא חייבים להיות מקצוענים כדי לעשות את אותו הדבר בדיוק. כל שעליכם לעשות הוא להעלות את תמונות היומיום שלכם למחשב, לבחור את אלו שאין לכם בעיה לחשוף ויתרה מזאת, למכור.

תתפלאו לגלות כמה אנשים בעולם מחפשים לקנות זכויות של תמונה כזו או אחרת עבור פרויקט שלהם. זה יכול להשתלם לכם מאוד.

כמו שראיתם, יש לא מעט דרכים לעשות כסף באמצעות האינטרנט, אך כל דרך כזו דורשת התמדה ונחישות. סחרו את הדרכים האידיאליות ביותר בעבורכם, וצרו לעצמכם הכנסה נוספת. בהצלחה.