איך קונים נעליים באינטרנט?

אחד מהתענוגות הגדולים בעידן של היום הוא פשוט לעשות שופינג, כאשר אין שום צורך להתנצל אלא להתייעל, משמע אם לא תמיד יש זמן ואם לא תמיד מתחשק לצאת מהבית (למצוא חנייה ולהסתובב בין כמה חנויות על מנת להבין מהי הקולקציה החדשה והיכן נמצאים הדגמים המועדפים), הרי שטוב לדעת שגם כאשר מבקשים לרכוש נעליים ניתן לעשות זאת דרך הרשת! פה מתעוררת השאלה כיצד עושים זאת נכון – מבלי לחוש ולמדוד. סקרנים? יש לנו כמה טיפים עבורכם!

נעליים באינטרנט

בחינת חומריות

בין אם עומדים לרכוש נעלי ריצה ובין אם עומדים לרכוש נעלי בלרינה, תמיד יש לבחון מאלו חומרים הנעל עשויה. המידע אינו מופיע? אל תמהרו לרכוש ואף הניחו שהאיכות ירודה. המידע לא מופיע אך הנעל עדיין מאוד מרשימה? צרו קשר עם המוכר ותבררו.

מידות נעליים

הקושי הגדול ביותר הוא להבין איזו מידה מוטב לרכוש, ועל כן נציין ארבעה כלים שימושיים:

  1. אבחון מידה – ראשית יש לדעת מהי המידה ולאחר מכן לפתוח טבלת מידות שמציעה המרות למידות שונות בעולם. כך למשל אם מבקשים מידה 37, יש לדעת שבארה"ב היא תופיע כ 6 ואילו באנגליה היא תופיע כ 4.
  2. מדידה מקדימה – על מנת ליהנות ממחיר יותר משתלם מוטב למדוד בחנות את הדגם הרצוי ולאחר מכן להזמין דרך הרשת.
  3. מידות ייחודיות – חשוב לדעת שבכל הנוגע למידות, בכל אתר עשויה להופיע טבלת מידות מעט שונה, ועל כן בכול פעם מחדש רצוי לבצע התאמה.
  4. חוששים שהזמנתם מידה לא נכונה? קחו בחשבון שניתן להחזיר (ראוי לבחון מראש את מדיניות ההחזרה).

חוכמת ההמונים

גם אם טרם נעלתם את הנעל הרצויה, עדיין הגיוני להסיק שאנשים רבים כן ניסו אותה, ועל כן אם מבקשים להרוויח מניסיונם של אחרים, יש לבחון בקטגוריית התגובות מה חשבו לקוחות אחרים. רוצים להחזיר טובה? לאחר שתרכשו תוסיפו חוות דעת משלכם.

חיקויים – מתי כן ומתי לא

יש נישות בתחום ההנעלה שמצריכות להתרחק מחיקויים, וזאת כי חשוב ביותר שהנעל תעניק מענה אידאלי עבור ארגונומית הרגל. אי לכך מוטב לרכוש רק אצל חברות מוכרות וידועות לטובה. באלו מצבים מדובר? מצבים כגון רכישת נעלי הליכה, נעלי ריצה, נעלי ריקוד וכדומה.

אל תתפשרו

הרבה פעמים כשיוצאים לרכוש נעליים בקניון, עוברים דרך חנות אחת ושנייה, אך בשלישית מרגישים שמוכרחים לרכוש, פשוט כי נמאס לחפש והצורך לרכוש רק הולך וגובר. עם זאת, כאשר רוכשים דרך האינטרנט, אין שום צורך להתפשר, וזאת כי בתוך זמן קצר ניתן לבחון היצע גדול. מכאן שאם יש לכם דגם מסוים בראש לצד טווח מחירים מוגדר, פשוט המשיכו לחפש עד שתרגישו שאתם 100% מרוצים.

זמן הגעה

מצד אחד מאוד מהיר לרכוש באופן מקוון, אך מצד שני עד שהנעליים יגיעו, עשוי לחלוף זמן רב. מכאן שאם חסרי סבלנות או לחלופין הצורך הנו מידי, הרי שיש לבחון היטב את פרטי זמני ההגעה, כאשר טוב לדעת שאותה נעל יכולה להגיע תוך כמה ימים ולחלופין תוך כמה שבועות – תלוי מאיזה אתר מזמינים. עוד נציין שאם אינכם לחוצים, הרי שתמיד רווחי לחכות לתקופת הסיילים, וכיוון שאפשרי להזמין הן מהארץ והן מחו"ל, תמצאו כמה תקופות שכאלו בכול שנה.

משנים תפישה

מכאן שאם עד לפני כמה רגעים הייתם מזמינים הכול מהרשת פרט לנעליים, מקווים שהצלחנו לשנות לכם משהו בתפישה. מה עתה? זה הזמן לבחון אם יש לכם נעליים מתאימות עבור העונה הקרובה!