איך בוחרים מתקן לנייר טואלט לשירותים ציבוריים?

מתקן לנייר טואלט

העובדה שקיים מתקן נייר טואלט כמעט בכול שירותים ציבוריים, זה דבר שנראה מובן מאיליו, אבל זה ממש לא כזה מובן, משום בחירת מתקן לנייד טואלט היא בחירה שחייבת להיות מושכלת, גם עבור הציבור וגם עבור מי שמתקין אותו.

אנשי עסקים, אנשי לוגיסטיקה, מנהלים של מבנים ומומחים באחזקות: צריכים לבצע החלטה נכונה בנוגע למתקנים שיותקנו בשירותים במקומות ציבוריים. אם אתם עוסקים בבחירה ומתלבטים במה כדאי לבחור, יש כמה דגשים חשובים אליהם יש לשים לב בבחירת מתקן מתאים:

עיצוב

כן, ממש כך, עיצוב הוא מבין הדגשים הראשונים שיש לשים אליהם לב בבחירת המתקן. במרחבים שונים יש תאי שירותים מסוגים שונים חלקם פשוטים ומספקים את המינימום עבור המשתמש ויש כאלה שמטרתם להשרות אווירה מעוצבת, נעימה, נקייה ונוחה. לכן יש להתאים את העיצוב של המתקן לאופי התאים והמרחב וכמובן לתקציב. כיום תמצאו מגוון רחב של מוצרים ביניהם: מתקנים לנייר טואלט מפלסטיק, מנירוסטה ומתכת. באתר הזה תוכלו למצוא מגוון מוצרים שיוכלו להתאים לעיצוב. תאמינו או לא, כיום יש מוצרים לשירותים מעוצבים בצורה יוצאת דופן ליצירת אווירה נפלאה! החל מעיצובים מודרניים עד כפריים, יוקרתיים או אקזוטיים.

גודל התא

גודל תא השירותים יכול להיות מרווח או קטן, בינוני או דחוק. בכל מקרה, על המתקן להתאים למרחב שיש למשתמשים לנוע בו: כי הרי מתקן גדול בתא צר מידי לא יספק את האופציה להושיט יד ולהוציא נייר טואלט, ומתקן קטן מידי בתא גדול לא יספק נוחות. מדדו את התא ובחרו מכשיר נייר טואלט בגודל מתאים שיספק מספיק נייר וגם את היכולת לנוע בחופשיות בזמן שליפת הניירות. אם אתם לא ממש בטוחים לגבי הגודל – נסו לבחון מתקנים אשר נמצאים בתאי שירותים דומים לאלה שלכם, ומדדו את הרוחב העומק והגובה של המתקן. חשוב לבחור נייר טואלט עם גליל שיתאם את המתקן עצמו ויכנס אליו בקלות (ולא משנה בכמה נייר טואלט ישתמשו האורחים והמשתמשים במתקן).

קלות שימוש

וודאו כי המתקן מספק קלות בשימוש. נסו להימנע מכאלה שמאפשרים רק פיסות של נייר ודוחקים את הגליל כך שהמשתמש לא יכול כמעט לשלוף ניירות. עם זאת תוכלו לבחור מכשיר שיש לו סטופר שעוצר מידי פעם את הנייר כך שלא יהיה בזבוז. חשוב לבחור מוצר שיאפשר החלפת גליל בקלות בעת הצורך.

איכות

אם יש לכם תקציב לכך, בחרו מתקן איכותי. זה נכון שאף אחד לא רוצה להשקיע יותר מידי כסף במוצר שנמצא בתוך תא שירותים, אבל מוצר איכותי יספק איכות ונוחות בשימוש כמו גם יחסוך תיקונים בעת תקלות. זכרו כי איכות תחסוך לכם גם תלונות מהמשתמשים.

פרקטיות

בדקו כי מדובר במכשיר פרקטי לנייר טואלט. בחרו מתקן שמחזיק מעמד זמן רב, כזה ששליפת הנייר ממנו נחשבת קלה, בחרו מוצר מעוצב בצורה נכונה ופרופורציונאלית ביחס לתא השירותים וכזה שניתן לבחור ממנו מגוון גדלים.

באמצעות בחירת מוצר טוב עם אחריות וקבלת שירותי תיקונים בעת הצורך – תוכלו להתקין מתקני נייר טואלט טובים בשירותים הציבוריים שאתם מעמידים לרשות המשתמשים.