איך סוחרים בשוק ההון?

בשנים האחרונות הבינו יותר ויותר אנשים כי שוק ההון פתוח בפניהם למסחר, כאשר כיום מסחר בבורסה ובשון ההון הישראלי והאמריקאי הפכו לאטרקטיביים יותר גם עבור אנשים שרוצים לבצע השלמת הכנסה ולהגדיל את הרווחים החודשיים שלהם, וגם עבור אנשים שרוצים להגדיל רווחים על חסכונות והשקעות.

כיום מסחר משוק ההון מתבצע על ידי מגוון אנשים כל קצוות האוכלוסייה החל מסטודנטים, הורים במשרה מלאה, פנסיונרים, וכל מי שרוצה לייצר הכנסה קבועה נוספת בכל חודש.

אבל מהו שוק ההון?

שוק ההון הוא מקום שבו מתבצע מסחר בחברות ציבוריות כאשר השוק נחלק למסחר במניות ושוק של מסחר באגרות חוב. המסחר בשוק ההון נעשה על ידי רכישת מניות ואגרות חוב אותן רוכש הציבור וזאת על מנת לגייס לחברות וממשלה כספים לטווח ארוך, תוך שמניות אשר נמצאות בעלייה כמו גם אגרות חוב אשר נמכרות בסכומים גבוהים: מאפשרות למשקיעים רווחים.

בשוק ההון ניתן לנהל תיקים והשקעות באמצעות קופות וקרנות נאמנות, תוך שניתן לנהל את התיקים באמצעות ברוקרים של חברות ביטוח, בנקים, מנהלי קרנות נאמנות פנסיות ועוד.

עם זאת כיום כבר לא צריך את התיווך של מנהלי תיקי השקעות בשוק ההון וזאת משום שבאמצעות גישה ישירה למסחר בשוק ההון ובבורסה יכול כל אדם לבצע מסחר בצורה קלה ונגישה.

אז כיצד סוחרים בשוק ההון?

כדי לסחור בשוק ההון חשוב בתחילה לברר אודות השוק, ללמוד אודותיו  דרך סרטונים, מאמרים וביצוע סקירה של שוק ההון בעיתונות ובשאר דרכים לקבלת  אינפורמציה ולאחר מכן להבין האם אתם בעלי רצון לאתגר  את עצמכם ואף לקחת סיכון במסחר בשוק ההון.

קורס שוק ההון

לפני שאתם מתחילים במסחר ואם הבנתם שאתם אכן רוצים לבצע מסחר מסוג זה, חשוב לעבור קורס מסחר בשוק ההון ובבורסה וזאת על מנת לקבל את הכלים הבסיסיים למסחר נכון ומוצלח יותר בשוק זה.

בקורס שוק ההון תוכלו להבין מהי הבורסה האמריקאית, לדעת יותר על מסחר במניות פני סטוק (מניות שמחירן קטן יותר אך הסיכון גבוה יותר במסחר בהן), תוכלו להבין כיצד מנתחים גרפים של מניות, באיזה שעות כדאי לסחור בבורסה ועוד.

קורס ללימוד מסחר בשוק ההון, בדומה לקורס שמציעים "טרייד טרייב", יהווה אבן דרך עבורכם והוא יספק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו למסחר בבורסה תוך ליווי באמצעות קריאת חומר לימוד חשוב, מנטורים שיקנו לכם תמיכה במסחר, סרטונים, סימולציות למסחר בשוק ההון ועוד.

מסחר בשוק ההון

אז מהן הדרכים לסחור בשוק ההון?

כדי להתחיל את המסחר חשוב לדעת כי ישנן כמה וכמה דרכים לבצע מסחר נכון ויעיל יותר. בין הדרכים לסחור בשוק ההון:

תכונה למסחר

בראשית עליכם לברר יותר על תוכנות למסחר בשוק ההון. כיום ישנן תוכנות חכמות ונגישות אשר מאפשרות לכם מסחר יעיל יותר בשוק ההון תוך הנגשת הבורסה האמריקאית לסוחר ושלל דרכים אטרקטיביות למסחר כמו: עדכונים מהבורסה בזמן אמת, היכולת לבצע פעולות מסחר בכל שעה מכל מחשב, המלצות על מניות חמות בשוק ההון ועוד.

סיוע של מנטור

דרך נוספת לסחור בשוק ההון היא באמצעות מנטור. כיום ישנם מנטורים ומנהלי תיקי השקעות מומחים אשר מקנים לסוחרים תמיכה און ליין בכל זמן.

מנהל תיקי השקעות

עוד תוכלו לסחור בשוק ההון באמצעות מנהלי תיקי השקעות. מנהלים אלה יוכלו גם לבצע עברכם את ההשקעות וגם לייעץ לכם לגבי ההשקעה הכדאית ביותר. עם זאת יש לדעת כי מנהלי תיקי השקעות הם כאלה שייגבו אחוזים ודמי ניהול על עבודתם.

מסחר במניות פני סטוקס

על מנת להתחיל מסחר בצורה נכונה וזהירה, חשוב להתחיל לסחור במניות פני סטוק שמחירן אינו גבבוה והן לא עולות על 5 דולרים. מסחר כזה יאפשר לכם להכיר את השוק ההון ואת התנודות שבו.

 

אז אם אתם רוצים להתחיל לסחור בשוק ההון: קורס לימוד מסחר בשוק ההון, מחקר אינטרנטי, קראית ידיעות וחדשות בזמן אמת אודות שוק ההון והבורסה ועוד, כולם יסייעו לכם לנהל מסחר בצורה טובה יותר.