איך מוציאים ויזה לארה"ב?

בין אם אתם מתכננים להגיע לארה"ב לטובת טיול או נסיעת עסקים, אתם נדרשים עוד לפני שאתם מזמינים את כרטיסי הטיסה להנפיק ויזה. למרות שבשנים האחרונות מתגברים הקולות לגבי הקלות בכניסה של ישראלים למדינה, כל אזרח ישראלי נדרש לפנות לשגרירות ארה"ב לטובת קבלת ויזה שבלעדיה לא ניתן להיכנס לאף מדינה בארה"ב. אם גם אתם מתכננים בקרוב לטוס ולא יודעים איך לבצע את התהליך, אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים.

הוצאת ויזה לארה"ב – כל מה שצריך לדעת

בשלב הראשון של הוצאת ויזה לארה"ב תידרשו למלא שאלון שנקרא DS160 והוא כולל מעל ל-200 שאלות שעל כולן צריך לענות, באופן מדויק ובשפה האנגלית. מילוי השאלון הזה הוא קריטי לטובת המשך התהליך, מאחר וכל טעות ולו הקטנה ביותר עשויה להוביל לא רק לדחיית הבקשה אלא גם לביטול האפשרות לקבלת ויזה. השגרירות כאן בישראל מקפידה לעבור על כל בקשה באופן פרטני, כאשר צריך לשים לב כי מילוי השאלון צריך להתבצע בהתאם לסוג הוויזה שאותה אתם מבקשים לקבל – ויזת תיירים, עסקים, סטודנטים ועוד. מדובר בשלב קריטי ועל כן באמצעות ליווי מקצועי מצד חברה כמו למשל Liberty usa תוכלו לקבל ליווי אישי לכל אורך הדרך, החל מהשלב הראשוני של מילוי הטופס ועד ההתייצבות בשגרירות הממוקמת בתל אביב וכן בעיר ירושלים.

זה הזמן להסביר כי לאחר הגשת הטפסים, תצטרכו לשלם אגרה שנכון להיום עומדת על סכום של כ-160$, ורק לאחר קבלת האישור תידרשו לקבוע ראיון בשגרירות. בשביל להגיע מוכנים לריאיון שימו לב כי יש לכם דרכון בתוקף למשך כשישה חודשים, תמונת פספורט בגודל של 5X5 לצד טופס הבקשה שלכם כאשר הוא חייב להיות מודפס. את הריאיון מקיימים או בשפה העברית או בשפה האנגלית, והוא נמשך דקות ספורות. כיצד תוכלו לדעת האם קיבלתם את הדרכון? ובכן, בפרק זמן של מספר ימים תקבלו את הדרכון שלכם ביחד עם ויזה לארה"ב, ישירות לבית.

 

 

מדוע ליווי מצד חברה חיצונית הוא חשוב?

ליווי מטעם חברה מקצועית הוא חשוב בייחוד בעבור כל מי שזו הפעם הראשונה שהוא מנפיק את הויזה, וזאת מאחר וכל טעות ולו הקטנה ביותר במסגרת ההליך עלולה להוביל לדחייה של הבקשה ובהתאם לכך ביטול חופשה, נסיעת עסקים או לימודים. באמצעות הליווי המקצועי של חברת ליברטי ניתן לקבל ליווי הכולל בין היתר מילוי השאלון ובדיקה כי אכן כל הפרטים נכונים, לתאם תור לשגרירות ארה"ב לצד קבלת הדרכה מלאה מצד נציגי השירות שלהם ניסיון עשיר מאוד בתחום.

כשלוקחים בחשבון כי זמן ההמתנה לתיאום של ראיון בשגרירות הפך למורכב יותר מאי פעם, ליווי מטעם החברה מהווה דרך לחסוך זמן ואפילו מאמץ, כחלק מהבנה כי באמצעות אנשי מקצוע מובילים ניתן יהיה להגדיל את הסיכויים לקבלת הוויזה ובהתאם לכך לתכנן את המסע בארה"ב, ללא חשש מפני דחייה של הבקשה לקבלת ויזה לארה"ב, בין אם הייתה לכם ויזה בעבר או שזו הפעם הראשונה שאתם מוציאים.

לסיכום

מתכננים לטוס לארה"ב בקרוב? ובכן, בשביל לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ, זה הזמן ליצור קשר עם הנציגים של חברת ליברטי, כחלק משירות מקצועי המתבצע לכל אורך הדרך ותוך שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים שלכם – החל מוויזת עבודה ועד ויזה לטובת חופשה. באתר הרשמי של החברה תוכלו לקבל מידע מורחב אודות התהליך כמו גם מענה לשאלות, כחלק מהבנה כי באמצעות ידע וכלים ניתן יהיה להוביל להקלה משמעותית בתהליך אשר בסופו תקבלו את הוויזה הנכספת לטובת כניסה לארה"ב.