איך עושים ביטוח רפואי לארה"ב?

ארצות הברית מאז ומעולם הייתה מוקד עלייה לרגל. מכל קצוות תבל הגיעו אליה תיירים רבים בכדי לנסות ולהגשים את חלומם – להצליח ביבשת המוצלחת. אם אתם טסים לארצות הברית, סביר להניח שזה בשל חופשה, עבודה או רילוקיישן. אחד הדברים החשובים לבצע לפני הטיסה הוא ביטוח רפואי. כך, במקרה הצורך, יהיה מי שיוכל לעזור לכם במדינה בה אתם נמצאים. כמו כן, תהיו בקשר ישיר עם חברת הביטוח שיושבת בארץ.

ביטוח רפואי לארה"ב

ישנם שני סוגי ביטוחים רפואיים שאתם יכולים לבחור, בהתאם לאופי הטיסה שלכם.

ביטוח בריאות בינלאומי

עוברים לארצות הברית כדי לנסות ולהתחיל מחדש? קודם כל, המון בהצלחה. אך עכשיו, אחרי שההחלטה לעבור התקבלה וודאי כבר מצאתם את הדירה שתהווה בית בעבורכם ומצאתם מקום עבודה בינלאומי היושב בארצות הברית. אך יחד עם זה, יש פרטים קטנים שרצוי לקחת בחשבון:

ביטוח רפואי לארה"ב הוא אחד הדברים הנחוצים והחשובים ביותר למהלך הטיסה. כאשר אתם אזרחי מדינה אחת ומתגוררים במדינה אחרת, הביטוח הארצי שלכם לא חל על שהות במדינות אחרות, לכן, לפני המעבר, בדקו אודות ביטוח רפואי לארה"ב בתנאים הנכונים והמותאמים לכם על כל צרה שלא תבוא.

מצד אחד, ביטוח רפואי בינלאומי נותן לכם לישון בראש שקט, ובמקרי חירום, הביטוח ייתן מענה לכל הצרכים שלכם. מצד שני, ביטוח רפואי לארה"ב לאו דווקא חייב להיות בינלאומי אם אין לכם את הצורך בזה. אם אתם רק טסים לטיול בארה"ב או מגיעים לפגוש את המשפחה, אין לכם צורך בחבילת ביטוח מקיפה כל כך. אמנם אתם חייבים שתהיה חבילה שתגן עליכם, אך בהתאם לצרכים ולזמן השהות שלכם.

ביטוח נסיעות

כשמו כן הוא, נועד לבטח אתכם כאשר אתם בנסיעה מחוץ לגבולות המדינה. כיום, ביטוחי נסיעות נתונים להתאמה אישית כך שלא קיים מחיר קבוע לביטוח. כאשר אתם מתכננים נסיעה לארצות הברית, מעבר לוויזה שאתם צריכים לקבל (דבר שקשה להשיג בפני עצמו), אתם חייבים, אבל חייבים לבדוק על ביטוח רפואי לארה"ב.

תופתעו לגלות, אבל גם בחופשות יכולות לקרות תאונות. כאשר אתם לא נמצאים באזור הנוחות שלכם, לא מכירים את הסביבה או את בית החולים, תרצו שתהיה לכם רוח גבית מהארץ. בביטוחים מהסוג הזה תינתן לכם האפשרות לבחור לפרטי פרטים איזה סיוע תרצו ועל מה אתם רוצים לשלם במידת הצורך.  ביטוח בריאות בינלאומי למשל, יכול להעניק לכם טיסה לארץ או תקשורת עם בני משפחה רחוקים.

 

טסים לארצות הברית? ערכו חקר שוק מקיף על ביטוחי הבריאות המוצעים לכם, התייעצו עם אנשי מקצוע, משפחה וחברים, ועשו הכל כדי להעניק לעצמכם שקט נפשי בחו"ל. טיסה נעימה!