איך מעסיקים את הילדים בבית?

כולנו יודעים כבר שלהיות עם הילדים בבית כל היום, זה לא דבר פשוט. חופשים גדולים, חגים ושבתות – כולם מובילים לכך שאנו מבלים יותר בבית. בשלב מסוים כל ה"ביחד-נס" הזה יכול להפוך קשה מעט. הילדים יכולים לטעון שמשעמם להם, או לחלופין לשהות זמן רב מול מסכים. במקרים כאלה כדאי לדעת איך להעסיק את הילדים עם מגוון פעילויות. אז איך מעסיקים את הילדים בבית? הנה כמה הצעות:

פאזלים מיוחדים

אם אתם מחפשים משחקי הרכבה שיעסיקו את הילדים במשך שעות, תוכלו לבחור פאזלים מיוחדים שאפשר למצוא באתר תחביבן. באתר תמצאו פאזלים עם תמונות מיוחדות כמו של יצורי ים ובעלי חיים מיוחדים. יש פאזלים מן החי או הצומח והדומם, כמו של פלמינגו בגווני ורוד, פרפרים ושפיריות מאירות, ברבורים מהממים, למורים, צפרדעים ועוד. באתר תמצאו פאזלים מעולם הדיג כמו של יצורים תת ימיים, ספינות, נופים יפים ועוד. פאזל יכול להעסיק גם אתכם ואת הילדים בימים של חופשות ושבתות.

ערכת יצירה

ערכות יצירה שאפשר להזמין לבית במשלוח מהיר יכולות לייצר שעות רבות של הנאה. ערכות יצירה ליצירת בובות או כריות – מציעות שעות של יצירה. בחנויות אפשר למצוא ערכות רקמה יפייפות מהן אפשר ליצור תמונות צבעוניות. בנוסף לכך יש ערכות תפירה עם פאצ'ים שאפשר להדביק על כובעים, ג'קטים, מכנסיים וכולי. אפשר לבחור ערכת צביעה לפי מספרים וכל מה שצריך כדי ליהנות מכמה שעות של עשייה, יצירה וגם קצת שקט.

 

 

אפייה וקישוט עוגות

דרך נפלאה להעסיק את הילדים נעשית באמצעות אפייה וקישוט עוגות. כיום אפשר לראות סרטונים יחד עם הילדים ולהבין כיצד אופים מגוון רחב של עוגות, קאפקייקס, עוגיות ללא גלוטן מקושטות ועוד, והכל באמצעות ציוד אפייה מקצועי. כיום אפשר להזמין ציוד אפייה לאופים מתחילים ולהנות מכל מה שנפלאות הקונדיטוריה מציעות לילדים והורים.

ערכת צביעה לפי מספרים

כדי שהילדים שלכם יוכלו להנות מההנאה שבציור, אפשר לבחור ערכת צביעה לפי מספרים. אריה ססגוני, איילה נאה, זברות וגי'רפות צבעוניות: את כול הציורים האלה אפשר ליצור באמצעות ערכת צביעה המאפשרת יצירת ציור מרהיב לפי מספרים וחלוקה לאזורים. את התמונה היפה אפשר לתלות בחדר הילדים בסוף הצביעה. ערכת צביעה כוללת את כל מה שצריך כמו קנבס על מסגרת עץ, צבעי אקריליק, מכחולים טובים, כלים לתליית הציור, הוראות הדרכה ולכה לסיום ושמירה על הציור.

עבודה בגינה או טיפוח גינת ירק

רוצים שהילדים שלכם יתעסקו זמן רב בגידול צמחים? אפשר להתחיל פרויקט גינון. פרויקט כזה יכול להתאים לכם גם אם אתם גרים בדירה עם מרפסת או בבית פרטי, ואפילו אם אתם גרים בדירה ללא מרפסות. בכול מקרה, אפשר לקנות אדניות ולהתחיל לשתול בהן צמחי תבלין, פרחים ואפילו ירקות. כדי להכין את ערכת הגינון הגיעו למשתלה ובקשו מהעובדים במקום שיספקו לכם את כל מה שאתם זקוקים לו עבור גידול צמחים בבית, כמו אדמה טובה, זרעים, משפך קטן למים, כף לחפירה באדמה וכל מה שצריך כדי לעבוד בכיף בבית, במרפסת או בחצר.

לסיכום

באמצעות בחירת משחקים, תחביבים ומשחקי יצירה – הילדים יכולים להנות משעות של חדוות היצירה, לעסוק בתחביב מסוים וליצור חפצי אומנות, וליהנות מימים רבים של תעסוקה וזמן איכות.