איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

בשנים עברו ובפרט בתקופה של ההורים שלנו, יצירת מערכות יחסים בין גברים לנשים זה משהו שהיה קורה אך ורק פנים אל פנים. פאבים ומסעדות, אירועים חברתיים, מסגרות שונות – כך היו מכירים ולמעשה לא הייתה דרך אחרת. הקדמה והטכנולוגיה הביאו עמם הרבה שינויים בעניין הזה ונראה שכיום הרבה מאד זוגות מכירים דווקא אונליין כאשר חלק גדול מזה הן כמובן אפליקציות ההיכרויות השונות. יחד איתן, אחת הזירות המרכזיות בישראל לפחות בה אנשים פונים אל בני המין השני היא בלי שום ספק הרשת החברתית פייסבוק ויש כאלה שחווים שם הרבה הצלחות לצד כאלו שלא ממש מצליחים לפתח קשרים דרך הפלטפורמה. מתוך כך גברים רבים שואלים עצמם איך בדיוק כדאי להתחיל עם בחורות בפייסבוק כדי באמת להצליח בזה ואנו רוצים להסביר האם זה אפשרי וכדאי ואיך אפשר להגדיל את סיכויי ההצלחה.

האם כדאי להתחיל עם נשים בפייסבוק?

אם זה נושא שמעסיק אתכם ואתם רוצים לחקור יותר לעומק, תמצאו כאן מאמר מאוד מקיף שכתב מומחה בתחום וייתן לכם את כל הידע שאתם זקוקים לו. באשר לשאלה האם מומלץ להתחיל עם בחורות בפייסבוק, בגדול התשובה היא כן אך לא בכל סיטואציה. כלומר, מדובר על אפליקציה נוחה לשימוש, יש בה הרבה מאד נשים שעשויות להתאים לסוגים שונים של גברים והיא מאפשרת לנו לקבל מידע רב על בחורות שמעניינות אותנו וכן להציג מידע עלינו ולהסביר מי אנחנו בדיוק. עם זאת כאשר מדובר על סיטואציה שלא קשורה בהכרח לפייסבוק, לפעמים עדיף לפנות באפיקים אחרים.

אז איך מתחילים עם בחורות בפייסבוק?

ובכן, לכל אחד יש כמובן את הטכניקות שלו ליצירת קשרים, אך ישנם בהחלט כמה כללי אצבע חשובים שווה ליישם:

פנייה טבעית וחביבה

אל תתאמצו עם משפטי פתיחה שנראים לכם שנונים או עם אמירות מפוצצות. הרבה פעמים עדיף לומר משהו פשוט וטבעי כמו "היי, את מוצאת חן בעיניי ואם את פנויה הייתי ממש שמח להכיר" ולא ללכת סחור סחור. מצד שני חשוב שלא להיות לקוניים מדי ולשדר אדישות וחוסר אכפתיות ומנגד גם לא להראות התלהבות מוגזמת. מצאו את האיזון המתאים באמצע.

חסכו את ההערות המיניות

להחמיא זה בסדר, אבל לא להעיר הערות מיניות מוגזמות שיגרמו למישהי להרגיש לא בנוח. מעבר לזה שזה ממש לא בסדר ושיח כזה דורש רמה מאד מסוימת של אינטימיות, זה כנראה ימחק את הסיכוי שלכם ליצור קשר עם הבחורה שפניתם אליה.

לא זה לא

גם במרחב הווירטואלי, לא משמעותו לא. אם פניתם למישהי וקיבלתם סירוב, קבלו זאת בהבנה. אל תנסו להמשיך ולשכנע ובטח שאל תדברו לא יפה לאחר מכן, זה לא מכבד אתכם כלל.

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק?

שלחו הודעות בשעות סבירות

לא באמצע הלילה ולא בזמנים לא מתאימים כדי להבהיר את הכוונות שלכם.

השקיעו בפרופיל שלכם

אחת הסיבות העיקריות מדוע גברים רבים לא מצליחים ליצור קשרים בפייסבוק היא פרופילים לא מושקעים מספיק. תמונת פרופיל לא טובה ותמונות אחרות באיכות ירודה אלו הן הבעיות המרכזיות ואם תשקיעו בזה יש סיכוי לא רע שתראו שינוי לטובה תוך זמן קצר יחסית.

לסיכום הדברים – פייסבוק היא פלטפורמה נהדרת להתחיל עם בחורות דרכה ותוכלו למצוא בה כמובן הרבה נשים שעשויות לעניין אתכם ולהתאים לכם. חשוב כמובן לפנות תמיד בצורה מכבדת ונעימה ולזכור שבצד השני עומד אדם אמיתי וכדי להעלות את סיכויי ההצלחה שלכם שווה בהחלט להשקיע בתחזוקת הפרופיל האישי. בהצלחה!