איך לבחור קרם עיניים?

אחד ממוצרי הטיפוח שהם בגדר חובה בעבור כל אישה הוא כמובן קרם עיניים. למעשה, קרם עיניים איכותי מאפשר גם להפחית את המראה עייף ואף לטשטש את השקיות השחורות אשר משפיעות באופן דרמטי על המראה של הפנים. אם עד לפני מספר שנים עולם הקרמים היה מצומצם למדי, כיום ניתן לראות מגוון עצום של אפשרויות לבחירה. בשביל לסייע לכן לבצע בחירה של קרם עיניים איכותי, בחרנו להציג את כל הטיפים החשובים ביותר – לטובת השקעה כספית משתלמת.

רכיבים טבעיים לצד חומרים פעילים

בעת בחירה של קרם ובוודאי קרם עיניים צריך לשים דגש קודם כל הרכב החומרים. בחרו בקרם אשר מכיל גם רכיבים טבעיים שיפחיתו את הסיכוי להתפתחות של גירוי בעור העדין של העיניים, לצד חומרים פעילים שנועדו לסייע לטובת טשטוש של קמטוטים באזור וכן הפחתה של נפיחות. קרם עיניים לשיפור מראה העור אפשר לרכוש דרך חברת ICONIX אשר הצליחה לפתח קרם ייחודי המכיל גם רכיבים טבעיים וגם חומרים שנועדו להוביל לשיפור נראה לעין, בפרק זמן קצר.

התאמה מדויקת לסוג העור

לכל אישה יש סוג עור שונה, ועל כן בעת תהליך של בחירת הקרם צריך לבחון היטב כי הוא מתאים לסוג העור שלכן. בעידן שבו אתן יכולות לרקוח בעצמכן את מוצרי הטיפוח, חשוב מאוד להקדיש זמן לחקר שוק ולבחון את הרכיבים של הקרם אותו אתן מעניינות לרכוש, כך שהם יתאימו באופן מושלם לסוג עור הפנים. אם העור שלכן למשל נוטה ליובש, רצוי לרכוש קרן עם ריכוז גבוה של לחות, ואילו מדובר בעור רגיש, בדקו את המוצר קודם כל על כף היד בשביל לבחון את הרגישות ובהתאם לכך לקבל החלטות נכונות לגבי שימוש בקרם.

שילוב של קרם הגנה

אחד מהאלמנטים הכי חשובים בעת בחירה של קרם כולל כמובן את רכיב ההגנה. העדיפו לבצע רכישה של קרם עם ריכוז גבוה של קרם הגנה, בייחוד לאור העובדה כי אזור העיניים הוא אזור רגיש מאוד שנוטה גם  להתקמט ולאבד את הנפח. על כן, רכישה של קרם עיניים איכותי מהווה הזדמנות מצוינת גם להגן על העור הרגיש בכל שעות היום ורגע לפני שאתן יוצאות מהבית.

 

 

קבלת המלצות

אם אתן מתלבטות לגבי רכישה של קרם עיניים, אפשר ואף רצוי לנצל את הרשתות החברתיות לטובת קבלת המלצות. ישנן לא  מעט קבוצות המתמחות בתחום של קוסמטיקה עם אלפי משתתפות אשר מעלות פוסטים בנוגע למוצרים שהן ניסו. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי מדובר בחוות דעת סובייקטיבית ועל כן אין להסתמך באופן מלא על ההמלצות אלא גם להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלכן, כל זאת מתוך מטרה לקבל החלטה לגבי  קרם עיניים איכותי.

אריזת חיסכון

על מנת להימנע מהוצאה כספית נוספת, רצוי לבחור בקרם עיניים באריזה גדולה וחסכונית שיכולה להספיק לזמן רב. שימו לב כי הנחה של קרם על האזור הזה צריכה להתבצע עם כמות קטנה מאוד של חומר, ועל כן אריזת חיסכון גדולה תאפשר לכן גם לשמור על שגרת טיפוח נכונה המתבצעת לאורך זמן, וללא צורך ברכישה חוזרת המתבצעת לאחר מספר שימושים בלבד.

לסיכום

רכישה של קרם עיניים מהווה דרך מצוינת לשדרג את שגרת הטיפוח ואף להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בהפחתה של קמטוטים, העלאת נפח וכן טשטוש סימנים. על כן, עברו היטב על הטיפים אותם הצגנו לכן כאן, מתוך מטרה להוביל לרכישה משתלמת אשר משלבת בין היתר מוצרים מעולים, כמו קרם עיניים איכותי.

נגישות