איך נארגן מסיבת פיג'מות שווה במיוחד לילדים?

מסיבת פיג'מות מהווה הזדמנות מצוינת להעניק לילדים זמן איכות  ביחד עם החברים או בני המשפחה הקרובים. בשביל לארגן את מסיבת הפיג'מות המושלמת לא צריך להתאמץ יתר על המידה, אלא ניתן ליישם את הטיפים אותם נציג לכם כאן, לטובת ארגון של מסיבת פיג'מות שווה במיוחד. אז קדימה, שנתחיל? בואו נצא לדרך!

הזמנה של וואנזי לילדים

הזמנת פיג'מה וואנזי למסיבת פיג'מות דרך אתר ג'סטה יסגור לכם את הפינה של הלבוש של הילדים, וזאת תוך שימת דגש על אחידות וכן נוחות מקסימלית. למעשה, באתר אפשר למצוא פיג'מות בשלל עיצובים שילדים אוהבים, ובכך להעניק להם מתנה מיוחדת שגם תאפשר להם לנוע בנוחות אבל גם ללכת לישון, ללא צורך בהחלפה של בגדים. מדובר באחד מהפריטים הנמכרים ביותר באתר, כאשר הזמנה מראש תחסוך לכם התלבטות ואף תאפשר לפנק את הילדים בפיג'מות שישמשו אותם למשך זמן רב.

נשנושים לילדים

חטיפים הם חלק חשוב בכל מסיבת ילדים, ומסיבת פיג'מות איננה יוצאת דופן. בכל הנוגע לבחירה של נשנושים, רצוי להיצמד לאספקט קליל אבל גם בריאותי. כך למשל, אפשר להכין מבעוד מועד שיפודי פירות עם פירות העונה, מיני כריכים עם שוקולד וחמאת בוטנים לצד מאפים תוצרת בית כמו למשל מאפינס. במידה ואתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ, אפשר להזמין את הנשנושים מראש, ובכך לסגור את הפינה של הנשנושים אשר הם חלק בלתי נפרד מהחוויה של המסיבה.

הקרנה של סרט

הקרנה של סרט במסגרת המסיבה היא פעילות מהנה לילדים, כמו גם כזו שיכולה לעזור לטובת יצירה של אווירה נינוחה ונעימה. עם שפע של סרטים מעולים לבחירה, קל ופשוט יותר מאי פעם למצוא סרט שפונה לילדים בכל הגילאים , כחלק מהבנה כי באמצעות הקרנה של סרט על מסך הטלוויזיה או באמצעות מקרן ניתן לגבש את הילדים ואף לעודד אותם לחלוק את המחשבות שלהם, ובהתאם לכך גם לבנות מערכת יחסים חזקה בין כל המשתתפים. במידה ומדובר בילדים גדולים אפשר לבקש מהם לבחור מראש את הסרט, ובמידה ומדובר בילדים קטנים, תוכלו למצוא ברחבי הרשת המלצות לסרטים מומלצים ובעלי ערך.

 

 

פעילות יצירה

להשאיר את הילדים מעורבים במסיבה, אפשר ואף רצוי לשלב פעילות יצירה. תעסוקה של ילדים במסגרת של הבית היא מורכבת למדי, אולם כאן תוכלו למצוא טיפים לפעילויות שאותן ניתן לבצע מהבית. לצד זה, אפשר להקים תחנת יצירה הכוללת מגוון של ציוד מלאכה כגון ניירות, מקלות דבק ומדבקות לילדים כדי ליצור קולאז' או כל דבר אחר שהם רוצים ליצור במסגרת של פעילות מגבשת המפעילה את חוש היצירתיות, ואף תורמת לתחושת הלכידות.

מזכרת לילדים

בשביל להעניק לילדים מזכרת מהאירוע, אפשר לנצל את ההזדמנות לטובת צילומים משותפים. אפשר לרכוש מבעוד מועד מצלמת פילם שהילדים יכולים לצלם ולקבל את התמונות מיד לאחר שהן צולמו, ובכך ליצור קיר עם תמונות שהם יכולים לקחת איתם, עד לפעם הבאה. לצד זה, אפשר לשלוח אותם הביתה עם מזכרת מקסימה מפעילות היצירה שאותה שילבתם במסגרת המסיבה.

לסיכום

המדריך אותו הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות לארגן מסיבת פיג'מות בלתי נשכחת בעבור הילדים. זה הזמן לעבור היטב על הטיפים אותם הצגנו לכם, לצד הבנה כי באמצעות תכנון מדויק, ניתן יהיה להפיק אירוע משמעותי שייחרט היטב בזיכרון של הילדים שלכם. והכי חשוב – שמרו על אווירה נעימה באמצעות מוזיקת רקע, פרטיות וכן מתן דגש לצרכים של הילדים הלוקחים חלק במסיבה.