איך עמותת משאלות מגשימה חלומות לילדים חולים?

עמותת משאלות היא עמותה המגשימה חלומות ומשאלות לילדים ומבוגרים חולים באשר הם! היא דואגת לשמח אותם ולהפוך את השגרה הקשה שלכם למהנה ומשמחת –בין טיפול לטיפול העמותה דואגת לשמח את הילדים ולהחדיר בהם מצב רוח חיובי ככל הניתן, כדי שהם יוכלו להיכנס לטיפול באופטימיות ולא חלילה בעצב. המשאלה כבר הגשימה אינספור משאלות עבור ילדים ומבוגרים והכל בזכות התרומות של הציבור הנפלא שאכפת לו מהחלש ושחשוב לו להפוך את החברה לטובה יותר. אז מה עוד חשוב שתדעו אודות העמותה? הפרטים במאמר הבא.

עמותת משאלות – מדוע כדי לתרום דווקא לעמותת משאלות?

אז נכון שיש המון עמותות וכולן עושות עבודה מבורכת וכבודן במקומן מונח. לצידן, יש את עמותת משאלות. משאלות היא עמותה שכל מהותה היא לשמח את ליבם של החולים והחלשים בחברה, אלו שלא יכולים להגשים לעצמם את החלומות והמשאלות באופן עצמאי, מפני שהם מוגבלים בצורה כזו או אחרת. עמותת משאלות עוזרת לילדים חולי סרטן, לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמבוגרים החולים במחלות כאלו או אחרות. חשבו על זה כך, בימים בהם אתם מתעוררים ליום יפה והולכים לבלות, אותם ילדים ומבוגרים צריכים לעבור טיפול קשה שיכול לשתק אותם לימים ושבועות, או לחלופין הם נכנסים לניתוח שלעיתים מעמיד את חייהם בסכנה. לכן, את האוכלוסייה הזו חיים להרים, חייב לתת להם תקווה כדי להמשיך הלאה – התקווה יכולה להתבטא בהגשמת משאלה, ביציאה לחופשה קצרה או בתמיכה של מתנדבי העמותה.

איזה משאלות העמותה כבר הגשימה?

כפי שכבר בוודאי הספקתם להבין, עמותת משאלות מסייעת לילדים חולים להגשים את משאלות ליבם הכמוסים ביותר. לפנים כמה משאלות שהעמותה הגשימה:

 

 

עמותת משאלות הגשימה חלום לאודיה ולנחמן

נחמן הוא נער בן 16, לו פיגור בינוני-מורכב, ואודיה גם היא בת ה-16 נמצאת על הרצף האוטיסטי. השניים חברים טובים מאז תקופת הגן, ואודיה מסייעת ותומכת בנחמן כל הזמן. אודיה ביקרה עם משפחתה באקוורים באילת – שם ראתה דגים מרהיבים. לאחר הביקור, היא רצתה שגם נחמן, המתנייד עם כיסא גלגלים יוכל לבקר באקווריום ולחוות את המחזה המדהים הזה. עמותת משאלות נרתמה למשאלתה של אודיה להגשים את המשאלה המבורכת שלה, שכל מהותה היא לעשות טוב עבור אדם אחר עם מוגבלות לא פשוטה. בנוסף, העמותה רכשה לנחמן אופניים מותאמות בהן הוא יוכל לרכוב יחד עם אודיה ולהרגיש לרגע, כמו ילד רגיל!

עמותת משאלות הגשימה חלום ליעקב ברוך

יעקב ברוך, נער בן 17 החולה במחלת ניוון שרירים מתקדמת רצה מאוד לצאת לחופשה מפנקת שתשכיח לו את קשיי היומיום. וגם במקרה הזה, עמותת משאלות החליטה להפוך את חלומו של יעקב למציאות! יחד עם שני מלווים, יעקב יצא לחופשת החלומות שלו בים המלח – במסגרתה אכל אוכל משובח, ראה מקומות חדשים ובעיקר התאוורר מהשגרה המכבידה איתה הוא מתמודד יום יום.

עמותת משאלות הפגישה בין שלגיה ליואב

יואב הוא ילד מתוק בן 14, אשר מאוד מתחבר לעולם האגדות ואחת המשאלות שלו היא לפגוש את שלגייה! ואת המשאלה המדהימה הזו עמותת משאלות הגשימה כי שלגייה באמת הגיעה אליו הבייתה, ולא רק שלגייה גם פיית המשאלות – במסגרת הפגישה המרגשת יואב קיבל משחקי מדע קסומים, ועוד שלל הפתעות מקסימות. בסוף המפגש יואב שמח והתחזק, וראה שגם חלומות מהאגודות יכולים להתגשם!

לסיכום – עמותת משאלות עושה עבודת קודש,

עמותת משאלות מגשימה עבור ילדים ומבוגרים חולים את המשאלות הכי מתוקות שלכם! בין אם זה משאלה פשוטה יותר או משאלה מורכבת יותר – העמותה משתמשת בכל האמצעים כדי לסייע לאנשים שזקוקים לקרן אור בחיים שלהם, קרן אור שתגרום להם שמחה ולאופטימיות אמתית! אז אם ממש מתחשק לכם לעשות טוב לאנשים, התנדבו לעמותה או תרמו!