איך שכירים בעלי הכנסה נוספת גבוהה ממלאים דוח מס שנתי?

שכירים בעלי הכנסה נוספת מעבודה, שוק ההון, נדל"ן או מקורות הכנסה אחרים נדרשים למלא דוח מס שנתי. את הדוח ניתן למלא הן באמצעות ליווי מקצועי מצד רואה חשבון אשר מבצע את התהליך בתשלום חד פעמי, או באופן עצמאי על ידי שימוש בפלטפורמה המקוונת של אתר רשות המיסים. בשביל לבצע את התהליך בצורה מהירה יותר ואפילו נגישה, אפשר ואף רצוי לנצל את הפלטפורמות הדיגיטליות המתקדמות אשר מאפשרות לציבור השכירים לבצע את התהליך באופן הטוב ביותר. מה חשוב לדעת לגבי הגשת הדו"ח וכיצד תוכלו לקצר זמנים באופן משמעותי? להלן הפרטים.

מי חייב הגשה של דוח מס שנתי?

רשות המיסים מחייבת כל שכיר שההכנסות שלו עולות על סכום של כ-650,000 ₪ בשנה לדווח על ההכנסות באמצעות מילוי של דוח מס שנתי, כאשר ההכנסות יכולות להיות מעבודה נוספת, הכנסות משוק ההון, נדל"ן או כל מקור הכנסה אחר. הדוח אותו אתם נדרשים למלא הוא טופס 1301 הכולל את כל הפרטים לגבי מקורות ההכנסה שלכם, כאשר מועד ההגשה הוא עד לתאריך ה-30.5, וזאת במידה ולא קיבלתם אורכה. מאחר ומילוי הטופס עשוי להיות מורכב למדי, אפשר ואף רצוי לנצל את הקדמה הטכנולוגית שמגיעה לידי ביטוי באמצעות רואה חשבון און-ליין באתר QTAX מהווה הזדמנות מצוינת לקצר את התהליך ולבצע אותו אונליין, כל זאת בליווי מקצועי מצד משרד המתמחה בתחום ומתפעל את האתר.

למעשה, מדובר בפרצת דרך משמעותית בעבור שכירים בעלי הכנסה נוספת וזאת בשל היכולת לבצע את כל הגשת הדו"ח תחת מקום אחד וללא התעסקות מיותרת, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הפרטים ואת גובה ההכנסות ולאחר חתימה על ייפוי כוח לשלוח את הדו"ח לרשויות, ולקבל אישור. כאמור, כל התהליך מנוהל ומנטור על ידי צוות מקצועי שמלווה אתכם לכל אורך הדרך, כאשר היתרון הוא שהפרטים שלכם נשמרים ובכל שנה כל מה שאתם תידרשו לבצע הוא רק לעדכן את הפרטים במידה והשתנו, ללא צורך בייעוץ ולווי

 

 

מילוי דוח שנתי – ללא בזבוז זמן

כשכירים עסוקים שנאלצים לנהל לו"ז עמוס, אין ספק כי המשימה של מילוי דוח שנתי היא משימה מאתגרת שעלולה לגזול לא מעט זמן במידה ואתם מבצעים את התהליך באופן עצמאי או בליווי מצד רואה חשבון. מתוך מטרה לחסוך בעלויות ואף לקצר את הזמן באופן משמעותי, מומלץ  לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית של אתר QTAX המבצע תהליך של בקרה ובדיקה של הדו"ח עוד לפני שליחתו לרשות המיסים, כל זאת מתוך מטרה לוודא כי אתם מבצעים את מילוי הטופס על הצד הטוב ביותר ותוך שימת דגש על מילוי נכון. שימו לב כי כל פרט נבדק על ידי רשויות המס, כאשר בזכות הגשת הדו"ח הזה תוכלו לבחון גם אפשרות לקבלת החזר מס לשכירים, כל זאת באופן מקוון.

לסיכום

באמצעות הפלטפורמה החדשנית של QTAX תוכלו גם אתם כשכירים בעלי הכנסה נוספת לבצע את התהליך של הגדשת דו"ח שנתי באופן מקוון ובליווי אישי, מבלי לצאת מהבית וללא צורך בבזבוז של זמן. בכך, תוכלו להצטרף לאלפי שכירים שכבר עכשיו נעזרים ברואה החשבון האינטרנטי הראשון, ובכך יוצרים הליך המתבצע באמצעות פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת ומאובטחת אשר מאפשרת ליצור שינוי ממשי, כבר עכשיו. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של ניהול הגשת דוחות למס הכנסה, כפי שמחייב החוק כל בגיר מעל גיל 18 המתגורר בישראל.