איך לבחור מתנות למשרד לעובדים בחברות הייטק?

אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם בהייטק את המתנה המושלמת, הגעתם למקום הנכון. איך בוחרים מתנות למשרד לעובדים בחברות הייטק ומה כדאי להעניק להם? כל התשובות לפניכם.

הגדירו מי קהל היעד של המתנה

לפני שאתם ממהרים לרכוש את מתנות למשרד אתם צריכים להגדיר במדויק את קהל היעד שלהן. יש לתת את הדגש הנכון על ההבדלים בין המינים ובגילאים המשפיעים על אופי המתנה המועדפת. כתוצאה מכך, עובדות יתנו עדיפות לחבילות טיפול וכרטיסי מתנה שימומשו באמצעות קניות, בעוד שעובדים גברים יעדיפו סט ציוד מחנאות או שקית יין יוקרתית. אם איבדתם ידיים ורגליים מול מספר רב של עובדים בכל הגילאים, אחד הסודות להתאמה מושלמת הוא ממש לבדוק מול העובדים שלכם מה הם היו מעדיפים לקבל. שמעו מהשטח וגלו מה משמח את העובדים שלכם, כך תהיו בטוחים שאתם מעניקים להם משהו שהם באמת צריכים.

הגדירו את האירוע

חברות הייטק היו הראשונות שהבינו את החשיבות של שביעות רצון העובדים בארגונים שלהן כדי לקדם מטרות ולהניע תהליכים כמשאב העיקרי של החברה. לכן, גם אם אין סיבות מיוחדות, חשוב להשקיע בעובדי הייטק כדי לשפר ולמקסם את יכולת העבודה שלהם. אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנה סתם כי בא לכם לצ'פר אותם ולומר להם תודה, אתם כמובן יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנה לחג ואז כמובן תצטרכו לבחור מתנה מתאימה שאולי גם קשורה למאורע הספציפי הזה.

אל תשכחו לעמוד בתקציב

בשלב הזה אתם כבר צריכים לדעת מה התקציב שאותו אתם יכולים להשקיע וגם כמובן לבחור מתנות בהתאם. חשוב לדעת שבשלב זה יש יתרון לקנייה משולבת, שכן קנייה קבוצתית מורידה את המחיר של פריטים בודדים. השווה מחירים בין חנויות שונות ומצא את הרכישה המשתלמת ביותר עבור הארגון שלך.

 

איך לבחור מתנות למשרד לעובדים בחברות הייטק?

 

אילו מתנות כדאי להעניק לעובדי הייטק?

תיק גב ללפטופ

אנחנו מניחים שלעובדים שלכם, לפחות לרובם, יש לפטופ של העבודה. זה הזמן להעניק להם תיק גב ללפטופ, שהוא גם יפה מאד מבחינה עיצובית וכמובן גם נוח מאד לנשיאה. מדובר על תיק בעל כיס מרופד למחשב נייד המתאים ללפטופים במגוון גדלים.

קופסת אוכל

מומלץ להעניק לעובדים קופסת אוכל בצבעים שונים עם קליפסים לסגירה הרמטית ושמירה על האוכל. בתוך הקופסה יש מחיצה להפרדה פנימית שניתנת להזזה, נוח ומומלץ מאד.

תיק נסיעות

העובדים שלכם טסים לפגישות בחו"ל? זה הזמן להעניק להם תיק נסיעות בעל עמידות מקסימלית, תיק שמתקפל לנרתיק קטן וקומפקטי שלא תופס מקום, מתנה מושלמת לסועים לחו"ל.

לסיכום

אם אתם רוצים לבחור לעובדים שלכם בהייטק את המתנה המושלמת, אנחנו בהחלט ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה ואולי אפילו להיעזר בדוגמאות שהבאנו פה.