איך קונים בית להשקעה בחו"ל?

אם אתם רוצים לקנות בית להשקעה בחו"ל ואין לכם מושג איך מתחילים, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים בית להשקעה? כל התשובות לפניכם.

השקעה נבונה

רכישת בית השקעות, כמו למשל נדל"ן באירופה, היא מהלך חכם עבור אנשים רבים שרוצים לעשות תשואה יפה מהרווחים. מדובר ברכישת נכס נדל"ן רווחי עם גורם סיכון נמוך. בעלי בתי השקעות מרוויחים הכנסה טובה מהנכסים שלהם תוך השכרה של השטחים כדי להרוויח כסף נוסף. עם זאת, רכישת בית השקעות יכולה להיות מאתגרת אם אתה לא מכיר את התהליך. הסיבה לכך היא ששווקי הנדל"ן הבינלאומיים שונים מאלה המקומיים. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת בית השקעות בחו"ל.

בדקו מראש את פוטנציאל הרווח

ראשית, תרצו לקבוע אם שוק הנדל"ן במדינה בה אתם מתכננים לרכוש יציב וצומח. בשווקי הנדל"ן המקומיים והבינלאומיים כאחד, ירידת ערך עלולה להוות בעיה. עם זאת, ירידת ערכים בסביבה בינלאומית גורמת לנזק רב יותר מאשר ירידת ערכים בסביבה מקומית. הסיבה לכך היא שלשווקי הנדל"ן הבינלאומיים יש גורמי פחת רחבים בהרבה מאלה המקומיים. מקדם פחת מתייחס לכמה מהר מחיר הנכס יורד עקב חוסר ביקוש או היצע. אם אתם קונים בית השקעות תחת שוק יורד, הנכסים שלכם יהפכו פחות יקרים במהירות. תצטרכו למצוא שוק יציב לפני רכישת נכס כלשהו.

 

 

מצאו סוכן נדל"ן שמכיר את השוק המקומי

בשלב הבא, מצאו סוכן שמכיר את השוק המקומי. הידע של סוכן יכול לעשות את ההבדל בין רכישה מוצלחת ללא מוצלחת – במיוחד אם אתם לא מכירים את שווקי הנדל"ן הבינלאומיים. סוכן מצליח יצביע על מגמות בשוק וייתן לכם עצות לאילו עסקי נדל"ן לשכור שטחים ומאילו כדאי להימנע. הוא גם יעזור לכם להכין תוכנית שיווק להבאת דיירים פוטנציאליים. תוכנית זו צריכה לכלול קמפיינים של דיוור ישיר, פרסומות בעיתונים מקומיים וקמפיינים במדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר. אם תמצאו סוכן שיודע לשווק את זכות הנכס שלכם, זה יגדיל באופן דרסטי את מספר השוכרים שמשכירים בו שטחים.

הכינו הסכם רכישה ותוכנית פיננסית

לאחר מכן, זה הזמן להכין את הסכם הרכישה והתוכנית הפיננסית לרכישת בית ההשקעות. שקלו לספק כיסוי ביטוחי לנכסים שלכם דרך סוכן הביטוח שלכם או דרך ספק הביטוח העולמי שלכם אם יש לכם כזה. כמו כן, תרצו לספק כוח גיבוי לנכס שלכם דרך ספק החשמל שלכם, כך שתוכלו להפעיל את הבניין שלכם במהלך הפסקות חשמל ללא בעיות. אחרון חביב, הכינו הערכות שכירות ותוכניות עסקיות עבור כל אחד מהדיירים הפוטנציאליים שאתם מתכוונים להכניס לחלל שלכם. שוכרים פוטנציאליים כוללים בדרך כלל עסקים מקומיים הזקוקים לשטחי משרדים ומוסדות קמעונאיים קטנים הזקוקים לשטחי תצוגה או שטחי מחסן לניהול מלאי.

רכישת בית השקעות בחו"ל היא מהלך חכם עבור אנשים רבים. מדובר ברכישת נכס נדל"ן רווחי עם גורם סיכון נמוך. עם זאת, רכישת בית השקעות יכולה להיות מאתגרת אם אתם לא מכירים את התהליך – במיוחד אם שוק הנדל"ן נכשל או צומח לאט. מצאו שוק יציב לפני שתנסו לבצע רכישות כלשהן. השתמשו בסוכן המכיר את השוק המקומי בעת רכישת בית השקעות בחו"ל. ולבסוף, השלימו את כל ההכנות הנדרשות לפני ביצוע רכישות או שכירות אפשריות.

לסיכום,

אין ספק שאם אתם רוצים לקנות בית להשקעה בחו"ל חשוב לבדוק את כל האלמנטים שציינו במאמר זה, על מנת שההשקעה שלכם תיחשב כמה שיותר בטוחה עם כמה שפחות סיכונים.