איך נרשמים ללימודי מלונאות?

תחום המלונאות קורץ לכם? ובכן, כעת אפשר להירשם ללימודי מלונאות המאושרים על ידי משרד העבודה, כל זאת מתוך מטרה לקבל הכשרה וידע מקצועי שאותו תוכלו למנף לכדי קריירה משגשגת בתחום. למעשה, מי שמכשירה דורות של מנהלים ואף נחשבת לאחת מהמכללות המובילות בארץ היא מכללת רימונים. באמצעות מסלול לימודי מלונאות תוכלו גם אתם להגשים את החלום ואף לקבל מעטפת מלאה המתבצעת לכל אורך זמן ההכשרה, כל זאת מתוך מטרה לסייע לכם להשתלב בתחום. למי הלימודים מיועדים ומה תלמדו במסגרתם? כל הפרטים בסקירה הבאה.

לימודי מלונאות – כל מה שרציתם לדעת

לימודי מלונאות נחשבים לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר, ולא בכדי. בשנים האחרונות ועם הזינוק במספר ההזמנות למלונות בארץ כמו גם בעולם, הביקוש לידיים עובדות וכן אנשי מקצוע שובר שיאים. על מנת להשתלב בתחום נדרש לקבל הכשרה מקצועית מקיפה. לימודי מלונאות במכללת רימונים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם להצטרף למסלול לימודים מרתק המשלב בין התנסות מעשית לבין לימודים תיאורטיים. מסלול הלימודים כולל מגון גדול של נושאים – מבוא למלונאות ותיירות, יישמו מחשב, אנגלית מקצועית, יסודות הניהול, יזמות עסקית, שיפור איכות השירות, תורת התפריט, אומנות הבישול והמסעדנות, לצד ניהול והפקה של אירועים. נדבך נוסף ומשמעותי מאוד הוא כמובן ניהול המלון הכולל אלמנטים כמו ניהול אגף, לוגיסטיקה, חשבונאות, מודיעין והזמנות ועוד.

הייחודיות של מסלול הלימודים הזה נובע בין היתר כתוצאה מחשיפה המתבצעת במסגרת של סיורים מקצועיים, הרצאות של מומחים בתחום לצד הגשה של פרויקט גמר. המטרה של הלימודים הללו היא להקנות ידע רב תחומי שיסייע לכם לא רק להשתלב בתחום בתפקידים כמו מנהלים, אלא גם לאפשר לכם למלא שורה ארוכה של תפקידים מגוונים. תחום המלונאות הוא תחום מרתק שכל הזמן משתרג ומתפתח, ועל כן מדובר בהזדמנות מדהימה שאותה אסור לפספס, בוודאי לאור העובדה כי מדובר במכללה מובילה אשר מתמחה בתחום מזה שנים ארוכות ומספקת מענה מלא המגיע לידי ביטוי בסיום הלימודים עם תעודה מקצועית של משרד העבודה, לצד תעודת מינהל בכיר מטעם משרד התיירות.

 

 

רוצים להגשים חלום ולהירשם ללימודים? עכשיו זה הזמן!

בשביל להתקבל ללימודים אתם צריכים להיות מעל גיל 20, ובעלי השכלה של 12 שנות לימוד כולל תעודת בגרות מלאה או חלקית. שימו לב כי שליטה בשפה העברית והאנגלית היא בגדר חובה, ובמידה ואתם יודעים לדבר/לכתוב בשפות נוספות, מדובר ביתרון משמעותי. שימו לב כי בשביל להתקבל נדרש לבצע מבחן קבלה, לצד מבחן באנגלית וכן להגיע לוועדה לטובת ראיון אישי. מסלול הלימודים הזה יכשיר אתכם לטובת השתלבות בענף המלונאות גם בארץ וגם בעולם, ועל כן זה הזמן להשאיר פרטים באתר של המכללה מתוך מטרה לקדם את התהליך ובסופו של דבר להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בלימודים מקצועיים המתבצעים במכללה מובילה שהכשירה אלפי תלמידים ותלמידות. מסלול לימודים זה הוא מבוקש מאוד, ועל כן זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולהירשם ללימודים, כבר עכשיו, ובכך להתחיל את הצעדים הראשונים בקריירה עתידית בתחום.

לסיכום

בשביל להתחיל ולהשתלב בענף המלונאות צריך לקבל את ההכשרה המתאימה. הסיבה לכך נובעת גם בשל המשימות הרבות אבל גם בשל יכולות ניהול מתקדמות, החל מניהול של מצבת העובדים ועד ארגון של הפקות וכנסים במלון. מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה המציעה לא רק מסלול לימודים מקצועי אלא גם סביבת לימודים נעימה ותומכת, כחלק מיצירה של מענה המגיע לידי ביטוי ביחס אישי.