איך לתכנן חופשה באילת?

איך לתכנן חופשה באילת

מתכננים לצאת לחופשה באילת? במקום לבלות את הזמן היקר שלכם בסמוך לבריכה, תוכלו באמצעות הטיפים הבאים להפיק טיול בלתי נשכח – ומתוכנן כהלכה. מוכנים? הכינו את בגדי הים ונעלי ההליכה, אנחנו יוצאים לדרך!

תכנון חופשה באילת בשילוב אטרקציות: קל יותר מאי פעם

אם בעבר הלא רחוק נדרשנו לבצע לא מעט פעולות בכדי לאתר אטרקציות ופעילויות בעיר אילת, כיום האפשרות לתכנן חופשה בלתי נשכחת הפך לקל יותר מאי פעם. למעשה, בשנים האחרונות הוקמו לא מעט אתרי מדרג המתמחים בהצגה של אטרקציות באזור העיר אילת, ובהתאם לכך מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לאתר את הפעילויות בהן נרצה לקחת חלק. כך לדוגמה, באתר אטלנטיס אפשר למצוא אטרקציות מתאימות באופן קל ופשוט, כולל אופציה להזמין מראש את האטרקציה. מדובר בדרך מצוינת גם לשריין לעצמכם את האטרקציות אך גם לשמור על מקומכם, וזאת בשל ביקוש שיא מצד הישראלים אשר מגיעים לעיר אילת לא רק בשביל חוף הים והבריכה אלא גם בשל שלל האטרקציות המצוינות של העיר.

איך לתכנן - חופשה באילת

בחירה של מלון: כיצד תוכלו לחסוך בעלויות?

אחת ההוצאות "הכבדות" ביותר בעיר אילת היא ללא ספק הלינה, ובפרט נושא המלונות. לא פעם העלות יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים בעבור סופ"ש אחד בודד, ולכן אם יש ביכולתכם להגיע לעיר באמצע השבוע – תוכלו לחסוך לא מעט כסף. נוסף לכך, בחירה של מלון צריכה להתבסס קודם כל על המלצות מצד מבקרים במלון (ניתן למצוא ביקורות באתרי מדרג כמו גם בקבוצות ברשתות החברתיות) כמו גם על הנגישות של המלון לאטרקציות, חוף הים והטיילת. שימו לב כי לא פעם אם תתקשרו ישירות למלון תוכלו לחסוך באופן משמעותי בעלויות הלינה, בשל מבצעים מיוחדים. נוסף לכך, אם אתם חברים במועדון צרכנות או מחזיקים בכרטיס אשראי תוכלו לנצל את ההנחות והנקודות לצורך חיסכון בעלויות – לעיתים בגובה של עשרות אחוזים.

שילוב בין אטרקציות למנוחה – המתכון לחופשה מושלמת

על מנת שתוכלו לתכנן את החופשה שלכם בצורה הטובה ביותר, חשבו קודם כל מה אתם רוצים להפיק מהחופשה. אם אתם רוצים רק לנוח, ניתן לבחור רק אטרקציה אחת. במידה ואתם מתכננים לנצל את השהות בעיר, מומלץ לתכנן לו"ז מסודר באמצעות טבלת אקסל עם הפעילויות כמו טיול ג'יפים או ביקור בריף הדולפינים, כאשר הלו"ז צריך להיות גמיש ועם אפשרות למנוחה. שימו לב כי המלונות באילת מציעים תוכנית ערב לכל המשפחה ברמה גבוהה, ולכן מדובר באטרקציה שאותה מומלץ שלא לפספס, בייחוד אם אתם מגיעים לעיר ביחד עם ילדים.

שופינג – שמירה על מסגרת תקציב

חלק בלתי נפרד מתכנון החופשה כולל כמובן שופינג. באילת כידוע לא משלמים מע"מ, אולם כדי לא לחזור עם חור בכיס עדיף להגדיר תקציב מראש, לצורך הפקת החופשה המושלמת

נגישות