איך מזמינים בדיקת קורונה פרטית באינטרנט?

בדיקת קורונה פרטית באינטרנט

בפברואר 2020 התגלו מקרים ראשונים של חולי קורונה בישראל, ומאז המגיפה מלווה אותנו. לאורך כל התקופה הזו, בדיקות קורונה הן למעשה הכלי שבעזרתו ניתן לגלות חולים פעילים לקרונה, ובכך לקטוע שרשראות הדבקה ולבודד את החולים. אם כן, בדיקות קורונה הן כלי מרכזי במאבק בנגיף הקורונה. יש צורך להיבדק במספר מקרים וכן יש מספר אפשרויות לבדיקה. כדי לעשות לכם סדר בעניינים, במאמר הבא ריכזנו עבורכם מידע חשוב ובו אילו בדיקות קיימות ואיך להזמין בדיקת קורונה פרטית באינטרנט.

ראשית – איפה נבדקים?

לפני שנסביר לכם על סוגי בדיקות הקורונה השונות, נתחיל בלהציע לכם שירות בדיקות טוב ומקצועי. חברת AIDG היא קבוצת טכנולוגיה רפואית המתמחה ומובילה בתחומה. מלבד בדיקות קורונה, הם מבצעים בדיקות ומחקרים רפואיים נוספים. באתר זה תוכלו לבצע הזמנת בדיקת קורונה בקלות ובמהירות. אז איך זה עובד? נכנס לתיאום בדיקה, ממלאים את הפרטים האישיים, ובוחרים נקודת דיגום (נקודות הדיגום נמצאות בפריסה ארצית). לאחר שסיימתם למלא את הטופס האלקטרוני, תקבלו את ההפניה למייל. עם ההפניה יש להגיע לבדיקה נוסף על תעודה מזהה. היבדקו והתוצאה תגיע אליכם בהתאם למסלול שבו בחרתם.

מהם סוגי הבדיקות?

קיימים מספר סוגי בדיקות קורונה שמבצעת חברת AIDG שלכל אחד מהם מתאים למטרה שונה וכן יש הבדלים נוספים ועל כך כאן:

בדיקת קורונה PCR

בדיקה זו המבוצעת ע"י AIDG וניתן להזמינה באינטרנט בקלות כפי שהסברנו. היא מתאימה לקיצור בידוד ולטיסה לחו"ל. מדובר בבדיקה מהימנה ומדויקת יותר מבדיקת אנטיגן למשל (ועליה עוד רגע נסביר). ב-AIDG מנפיקים את תוצאות הבדיקה באנגלית ולפי התקן של בדיקות לצורך טיסה לחו"ל. על בדיקה זו תשלמו 99 ₪ בלבד, ותקבלו את התוצאות תוך 24 שעות.

בדיקת קורונה PCR – מסלול מהיר

גם בדיקה זו תקפה וכשרה עבור קיצור בידוד וטיסה לחו"ל. למעשה מדובר בבדיקת PCR רגילה לחלוטין, אבל כאן תוצאות הבדיקה יגיעו אליכם במהירות שיא – עד 6 שעות! גם את בדיקה זו ניתן להזמין באינטרנט, וכדי לבצע אותה תצטרכו להגיע לנקודות דיגום נבחרות. וכמובן שגם היא מאושרת ע"י משרד הבריאות, וגם היא תעלה לכם 99 ₪ בלבד. היא פתוחה כל יום עד אחרי חצות, כך שמדובר בנוחות מקסימלית.

בדיקת אנטיגן

בדיקה זו מתאימה לתו ירוק זמני כאשר אין ברשותו של הנבדק תעודת חיסון או מחלים. היא יכולה להתאים עבור כניסה להופעות וכנסים למשל ועוד אירועים נוספים שבדיקה זו מספיקה עבור כניסה חד פעמית אליהן. כמו כן, בדיקה זו מתאימה גם לטיסה לחו"ל – אך זה תלוי במדינת היעד. חשוב לשים לב לפני הטיסה מהי הדרישה במדינת היעד. על בדיקה זו, שניתן להזמין באינטרנט גם, תשלמו 34 ₪ בלבד ותמתינו 20 דקות בלבד לתוצאות.

לסיכום

המידע לעיל נכון ורלוונטי ליום שבו הוא נכתב. נציין כי הנחיות הקורונה משתנות בהתאם למצב התחלואה בארץ, ולכן אם אתם רוצים לקבל תמונת מצב ברורה ועדכנית, יש לבדוק את ההנחיות המדויקות באתר משרד הבריאות ולעקוב אחר עדכונים בכלי התקשורת. בכל מקרה, אם צריכים להיבדק אז רצוי לעשות זאת אצל הטובים ביותר, וחברת AIDG היא ללא ספק המקום לעשות זאת. אנו מאחלים לכם בריאות טובה ובהצלחה.