איך בוחרים חברה לייצור פתרונות טכנולוגיים לתעשיית הפלסטיק?

עולמות התעשייה והטכנולוגיה, הולכים כיום יד ביד. אינספור מוצרים בהם אנו משתמשים בחיי היום יום וגם עסקים במהלך פעילותם, מתבססים באופן ספציפי על מוצרי פלסטיק, אשר מיוצרים באופן תעשייתי ממוכן ומדויק. כיצד בוחרים חברה לייצור פתרונות טכנולוגיים לתעשיית הפלסטיק?

לבחור בחוכמה

ראשית, כמה מילים על חשיבות הבחירה בספקים בתחום זה. לכאורה, פלסטיק הוא חומר זול ופשוט, אשר מתקשר למוצרים באיכות ירודה. בפועל, זהו כיום חומר מתוחכם מאוד, בעל היקף אפשרויות אדיר. לכן, היכן שהוא דרוש, חשוב לעבוד עם מקצוענים בתחום. דוגמה מצוינת לכך, מספק מפעל פלסטיק ישר או בשמו המלא י.ש.ר תעשיות פלסטיק. בהמשך נרחיב לגבי חברה זו. עבודה עם חברה טובה, תבטיח התאמה מרבית לדרישותיכם, יכולת לקבל ייעוץ מקצועי שמבוסס על ניסיון עשיר, תוצרים איכותיים באופן עקבי ועוד. אז כיצד בוחרים חברה כזו?

נקודות מפתח לבחירת ספק

בבחירת חברה לייצור פתרונות טכנולוגיים לתעשיית הפלסטיק, כדאי לתת את הדגש לפחות על הנקודות הבאות:

  • איכות – אם אתם עסק אשר זקוק לחלקי פלסטיק, החלקים כנראה ישולבו במוצריכם, שאתם מוכרים הלאה ללקוח הסופי. איכות נמוכה של חלקים אלה, תשליך עליכם ישירות באופן שלילי. הלקוח לא יודע מי ייצר במקור את חלקי הפלסטיק וזה לא צריך לעניין אותו. המוצר בכללו הוא באחריותכם והדעה השלילית שעלולה להיות לו, תהיה לכן עליכם. כך גם ההפך – לקוחות שלכם שיראו חלקים שהם איכותיים, למרות היותם מפלסטיק, יעריכו זאת.
  • אמינות – איכות בייצור, חייבת ללכת ביחד עם איכות כוללת של הספק שתבחרו. היכולת להשיג את הספק טלפונית, ישירות ובכלל, תגובתו לפניות מבחינת מהירות ומקצועיות, עמידה בהתחייבויות ובלוחות זמנים – כל אלה חשובים ביותר.
  • ותק – כבר הזכרנו שהפלסטיק בכללו, הוא תחום עם היקף אפשרויות אדיר. מעבר לכך, מוצרי פלסטיק לחברות שונות, יהיו באופן טבעי שונים למדי. על רקע זה ומסיבות נוספות, יש חשיבות גדולה לוותק ולניסיון המעשי של הספק שתבחרו.
  • מוניטין – לגבי מוניטין החברה, תוכלו לאסוף מידע ואינדיקציות ממקורות שונים. ראשית, ככל שיש לכם המלצות וחוות דעת עליה מקולגות וחברים, זהו מקור התרשמות חשוב ביותר. שנית, ישנו אתר החברה ופרסומים שונים שלה, מהם תוכלו לקבל מידע מסייע על פעילותה, כגון פירוט לקוחות בולטים. כמו כן, תוכלו כמובן לבצע חיפוש חופשי ברשת האינטרנט, בכדי לאתר מידע נוסף על החברה. כמובן, בכל הנוגע לחוות דעת ממקורות שאינכם מכירים אישית, מומלץ לקחת אותן בערבון מוגבל.

 

 

עוד על החברה

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא ספקית עבור עסקים גדולים (בלבד). החברה מתמחה בשירותי פיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים כוללים לתעשיית הפלסטיק, כולל פתרונות חדשניים מסוגים שונים. ישר פועלת במגוון ענפי תעשייה ושירותים, גם  בארץ וגם בעולם. יתרונה העיקרי של החברה, הוא בהצעת פתרון כולל, עם אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה, הכול במקום אחד. היא מתמחה בהזרקות, אך יש לה עוד תחומי פעילות, כולל מחלקת תבניות ועיבוד שבבי, מחלקת צביעה ודפוס ומחלקת הרכבות אלקטרו מכאניות.

מתמחים בהזרקות

התמחות מרכזית של ישר, הוא כל נושא הזרקת המוצרים הפלסטיים. זאת, ממגוון חומרים טכניים ובעזרת כשלושים מכונות הזרקה בטווח 50 עד 1,400 טון. י.ש.ר תוכל לספק לכם שירותים מתקדמים בנושא זה, כולל הזרקה של שני חומרים באותו מוצר (מה שמכונה הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד. הזכרנו קודם פתרון כולל – החברה מציעה לגבי עבודות הזרקה  שירותי עיצוב מוצר, תכן מוצרים הנדסי ותכנון מוצרים בפלסטיק, תכנון וייצור תבניות, הזרקת מוצרים, צביעה דקורטיבית וגם מוליכה, הלחמות אולטרה סוניות, החדרת אינסרטים, הרכבות אלקטרו מכאניות, הדפסות רשת ועוד.

לסיכום

מחפשים חברה לייצור פתרונות טכנולוגיים לתעשיית הפלסטיק? נסו את  י.ש.ר תעשיות פלסטיק ולא תתאכזבו.