איך מארגנים יום גיבוש לעובדים?

מתכננים להפיק יום גיבוש בעבור העובדים שלכם? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג לכם את כל הדגשים החשובים ביותר לטובת הפקה של יום גיבוש אשר ישאיר אצלכם כמנהלים או כמנהלות רווחה טעם של טוב, ובעבור העובדים חוויה בלתי נשכחת ומגבשת במיוחד. אז מאיפה מתחילים? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

החלטה לגבי מסגרת התקציב

בתהליך התכנון של יום הגיבוש צריך לקחת בחשבון בראש ובראשונה את אלמנט התקציב. אם בעבר ניתן היה לקיים יום גיבוש בעבור קבוצה קטנה של עובדים בעלות כספית נמוכה למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה אשר מגיע לידי ביטוי בשורה ארוכה של אטרקציות ומקומות שיכולים להתאים באופן מושלם בעבור הפקה יוקרתית ובעלת ערך מוסף. על כן, לפני שאתם ממהרים להזמין מקום כמו גם אטרקציה, חשבו היטב על מסגרת התקציב והקימו טבלה מסודרת המציגה את כל ההוצאות הצפויות – החל מהשכרה של מקום, קייטרינג ועד למזכרת לאובדים, כאשר שימו דגש על

בחירת מיקום

לאחר שקבעתם את מסגרת התקציב, השלב הבא הוא לבחור את המיקום של יום הגיבוש. אם אתם רוצים להפיק יום גיבוש מרגש ובעל משמעות אשר משלב גם מיקום מרכזי וגם אטרקציה, אין ספק כי פעילות מהנה לעובדים בדמות של גלישה בלב העיר תל אביב היא בדיוק מה שאתם מחפשים. מדובר באטרקציה שזוכה לביקוש אדיר, הן בשל היכולת לנצל את השהות לטובת פעילות המתבצעת באמצעות גלשנים והן במסגרת של שהות באזור יפהפייה הטובל בירוק וממוקם בלב הארץ – פארק מנחם בגין. לפני שאתם משריינים את המקום הזה או כל מקום אחר, מומלץ להתייעץ עם הצוות לפני שסוגרים את המיקום, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה נגיש גם מבחינה תחבורתית.

ניהול לו"ז

חלק בלתי נפרד מההפקה של יום גיבוש צריך לכלול את הלוז אשר כולל התכנסות, אטרקציה, ארוחת צהריים לצד שמירה של חלון בין חצי שעה עד שעה לטובת זמן חופשי. אם אתם מתכננים למשל לצאת לפעילות אקסטרים, חשוב לשריין בלו"ז חצי שעה עד שעה של הפסקה שבמסגרתה העובדים יכולים לנוח, להתאוורר ואף לשוחח האחד עם השני, ובכך לעודד את העובדים ליצור קשרים חברתיים במסגרת הזו.

 

 

הזמנה של אוכל

אלמנט חשוב בתהליך של תכנון יום גיבוש לעובדים כולל כמובן את האוכל. העדיפו לבצע הזמנה של אוכל דרך קייטרינג מקצועי אשר יכול לספק לכם ולעובדים אוכל טרי ומשביע, בהתאם למספר העובדים, ועם שימת דגש על טריות ומגוון. לפני שאתם מזמינים את התפריט בדקו מול העובדים מי מגדיר עצמו כטבעוני, צמחונים או שומרי כשרות, כל זאת מתוך מטרה להתאים להם את הארוחות, כך שכולם יוכלו לשבת ביחד ולנצל את הזמן לטובת זמן איכות משותף.

מזכרת לעובדים

בשביל לסיים את יום הגיבוש עם טעם טוב, מומלץ להכניס לתוך מסגרת התקציב גם מזכרת לעובדים אשר יכולה להיות כל מה שעולה על דעתכם – החל מתיק ממותג ועד לבקבוק שומר קור. ברחבי הרשת תוכלו למצוא שפע של רעיונות למתנות שיכולות להתאים למסגרת של ים גיבוש, ובכף לפנק את העובדים שלכם עם מתנה מיוחדת.

לסיכום

המדריך אותו הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מצוינת להתארגן ולהפיק אירוע משמעותי בעבור העובדים המסורים שלכם. מדובר בדרך שבמסגרתה אתם יכולים לא רק לפנק אותם, אלא גם לעודד יצירה של קשרים חברתיים מחוץ לשעות העבודה, ועל כן זה הזמן ליישם את הטיפים, ולצאת לדרך לטובת הפקה בלתי נשכחת.